Ličenje zelenih oči

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

21. apr 2009 7:04

Lidka toliko ko si ti prej Vendy težila, tako zdaj mi2 z jade teživa tebi............... Hitro povej, če morama it po kredit za ta puder? Začetnica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

21. apr 2009 20:42

Lidkaaaaaa nehi se šminkat pa povej...

jade

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. apr 2009 21:11

Za 13-15 EUR ne bo treba po kredit. Mineralne pudre imajo pri L'orealu in MF-ju in se mi zdi, da tudi pri Revlonu. Je pa fino, da se puder nanaša na dobro pripravljeno kožo. Tonik-krema-tonik rutina je nujna, potem počakaš 2 minuti in potem najprej pretreseš dozo, da gre prah na čopič. Potem to naneseš v kupčku na lička, čelo in brado in potem se puder s krožnimi gibi nanaša po celem obrazu in po vekah tudi. Vendelina jr.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

21. apr 2009 22:09

Tudi jaz sem ponosna lastnica novega mineralnega pudra in mi je žal da si ga nisem že prej kupila! Super je in obstojen in tako lepo naravno izgledaš z njim! Čist sem navdušena

In ko sem bla že v šoping filingu sem si kupila še vijoličen in rumen lak za nohte in novo zlato senčilo!!

Sem dobila za rojstni dan bon za drogerijo in to je za žensko zelo zelo dobro darilo!

saša

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

21. apr 2009 22:48

Ojoj, daj nehaj, bon za kozmetiko, : ) No, jaz sem lepo doma zapta v stanovanju, v postelji, brezhibno namazana. Sem zadnjič gledala filmčke, pa sem čist not padla in sem vsak dan hvaležna, da se lahko namažem. Da sem tok mobilna, da si lahko privoščim ličila in da imam zato možnost in čas. (govorim z izkušnjami, ko se tako potepam po svetu, pa vidiš marsikaj, od revščine, bede ipd). No, kupila sem MF, ker sem bila tukaj v Grosuplju v naši drogeriji, ni baš neka strašna izbira noter. Pa sem gledala Loreal, pa sem našla pri MF lepši odtenek. Ja, stal je enih 13 €, zdraven sem dobila pa še puder v kamnu, transculent odtenek, kar pomeni, da je prosojen. Bo že še kdaj prav prišel, se kdaj spomnim na to, ko se ličim za ven, pa bi ga rabila... Sem bila pa presenečena, ker imajo akcijo, že zapakirane paketke pudrov. seveda mojega odtenka v tej ponudbi ni bilo, sem ga vzela posamično in šla na blagajno. Pa mi je potem prodajalka prinesla ta transculent puder v kamnu za zdraven. Sem bila presenečena zelo. Hja, Vendy je enkrat rekla, da imam full čopičev. No ja, jaz zdaj improviziram s tem, ki je zdraven, čeprav je trd, ščetinast in sploh ni nek profi čopič. Tudi nanaša se bolj tako tako. Je pa fazon v tem, ker imam jaz samo 1!!! velik čopič za blush, tega pa ne morem uporabljat za puder. Ja, krasno, zdaj čakam, da zaključim bolniško in grem v Ljubljano, v svet, po nov čopič za mineralni puder. Aja, pa še nekaj, trenutno si senčila, v zgornjem loku nanašam z mehkim čopičem iz naravnih ščetin. Mega. Tik nad trepalnicami uporabljam gobico, ker je potrebno bolj pritisnit, pa tudi senčilo se mora "prijet". Gor pa lepo s čopičem in gre super, tudi če se kombinira čisto kontra barve, se lepo naredi prehod... ( že dva dni sem v temno antracitno sivi, sivka vijola in sparkly olive green barvah, vse je zelo homegeno videt...). Ja, se ne javljam toliko, ker počivam, če imem net prižgan me vseskozi kaj moti, pa kdo klika, pa gor zijam... Rajši kvačkam... : ) lidka [sonce]

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. apr 2009 10:00

Lidka, ko boš v formi, kupi svilo (okej v resnici je nekaj poli-plastične zadeve in zraven svila) za kvačkanje in si naredi lepe seksi topiče, ki se jih nosi h kostimom. Jaz jih imam kar nekaj iz zgledajo kot lepa svetleča čipkasta majčka/topič. Do takrat se pa na bolniški nauči toliko kvačkati, da boš lahko delala z zadevnim materialom in tenko kvačko....))))) Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

22. apr 2009 16:34

Vendy glede na to, da lidka sicer kupuje boljše firme, sem se vstrašila, pa vidim, da ni panike... Sicer pa kolko vem lidka že skoraj obvlada svilo. Nisi vidla ko je lani mamiF naredila svileno rutko, ko smo šle na obisk? Si me pa zrajcala z bluzo. Jaz bi rada kako tako pol prosojno, pri ovratniku z dvema dolgima trakovoma, ki se zavežejo al na mašno al na knof al... (ne znam drugače povedat), rokavi na sredini ramena, rahli volančki... Torej mineralni puder definitivno praškast. jaz teslo pa tekočega kupim... Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

22. apr 2009 16:36

spagon je napisal/a:

1.Tudi jaz sem ponosna lastnica novega mineralnega pudra in mi je žal da si ga nisem že prej kupila! Super je in obstojen in tako lepo naravno izgledaš z njim! Čist sem navdušena [srecen]

2. novo zlato senčilo!!

3.Sem dobila za rojstni dan bon za drogerijo in to je za žensko zelo zelo dobro darilo!

saša [muca]
1. Katerega pa maš ti, da probam? 2. Katero senčilo? (ker vem da maš isti budget kot jaz ) 3. Rojstni dan imam 4.novembra... Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

22. apr 2009 16:38

Ta je cute Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

22. apr 2009 16:43

Al pa ta lubica: Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti