Ličenje zelenih oči

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. apr 2009 11:52

Po moje imamo mi kle spet okleščeno verzijo vsega, kar je na tržišču. lidka [sonce]

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. apr 2009 14:33

Imam mineralni puder, ker se cenim)))))))))))))))))) Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. apr 2009 15:54

ZAČETNICA je napisal/a:
Vendy, če bi ti videla kako močna barva je to. Res. Ne pretiravam, sem morala prav z vlažilnim robcem potegniti, potem pa še malo tekočega čez.V bistvu je bilo to modro senčilo res res poceni-essesence ali nekaj takega, tako da se ga bom po moje znebila (beri: dala še sestri v probo kot vedno). Müller here I come...Začetnica

 

Palčko za ušesa čistit (nerabljeno, hihi), poližem is si spravim nezaželjene packe z obraza. Tudi najbolj trdovratno maskaro.

Vanja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. apr 2009 16:28

Tnx, sem že prej videla, naj kaj si namigovala, samo sem vmes post pisala, pa nisem videla. Evo, dons ležim v postelji in gledam, kako se liči na netu. Sem čist not padla. He, he. Jaz naredim isto, kot Vanja, samo prej palčko zmočim, ker za moje temne sence bi morala ornk pljunit, da bi bila dovolj mokra. Sicer pa če v službi popravljam, tudi na hitro poslinim, pa gre lepo dol. Ejej, ste me s temle packanjem tok razveselile, da ležim v postelji namazana. : ) Sem se kr tko, bo lubči vsaj vesel, ko pride domov, da Lidka zgleda tko, kot mora, : ). lidka [sonce]

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

18. apr 2009 11:00

Pozdravljene! Vidim,da je tukaj kar nekaj punc ,ki obvladate barvno uskladitev.Jaz imam izrazito zelene oči,lase pa pobarvane v oranžno rjavo barvo.Ta kombinacija je glede na mojo polt najbolša(tako trdi moja frizerka).Kaj bi mi ve svetovle glede na barvo oblačil(včasih malo pihnem mimo) in izbiro senčil.Zelo rada imam vijolično(razne odtenke)pa se mi zdi ,da mi sploh ne paše. kalcicl

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. apr 2009 15:36

Načeloma vse olivne, zelene, bež, z oranžnimi vzorci, jeans, črna - klasika, zlata... Črno bela kombinacija je klasična. Če si bolj "topel" ton pa temno rdeče, bordo do vijola, oranžne, opečnate... Nič nisi rekla, kako se oblačiš, casual, bolj nobel, kako nosiš frizuro... Če si malo bolj drzna pa recimo neutral mejk ap v zlati barvi in kaj divje rožnatega na sebi, recimo fuksija barve. Mejk ap za zelene učke smo pa dodobra obdelali tukaj. Če pa boš pogledala kak posnetek na YouTube, se boš pa znala sama namazat kot profi, gor maš vse posneto... : ) Vijoličen mejk ap na oranžne lase pa zelo zelo pazljivo, da se ne "stepe" z barvo las in kože... lidka [sonce]

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

20. apr 2009 11:43

Lidka,najlepša hvala za odgovor,bom upoštevala tvoje mnenje. Želim ti tudi čimprejše okrevanje. kalcicl

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. apr 2009 13:29

Kalcici, ce ti frizerka pravi, da so oranžkasti lasje najboljše, potem zamenjaj frizerko. Če dobro premislim, izberi si raje frizerja. Moške oči žensko drugače pogledajo in jo poskušajo narediti lepo in posebno, ženske frizerke pa se nemalokrat, včasih tudi nezavedno, ulovijo v mrežo zanesljivosti in naredijo potem "saj je še kar solidno" izgled. Oranžkasta stvar bo poleti "abšlesala" v raster korenja in to se bo vražje težko popravilo. Naj naslednja frizerka razmišlja bolj v smer medeno-karamelasta barva ali pa bakrena barva (v angleščini se temu reče auburn= redish, brownish). Večina ljudi ima v osnovi težave s tem, katere barve jim pristojijo. Včasih so bile tudi pri nas svetovalke (se mi zdi, da so še), ki so delale tisti "colour me beautiful" program, po katerem so učile ljudi, katere barve jim pristojijo (daš različne barve k obrazu in potem vidiš, pri katerih pride obraz bolj do izraza) - mislim, da je celo nekaj filmčkov na to temo na jutjubu. Definitivno pa lasje z rdečkastim odsevom (oziroma, če imaš rdečkast pigment v koži in laseh) in vijola barve kot pretežna barva na oblačilu - to se obupno tepe in potem ten izgleda malo bolan. Boljša izbira je indigo modra barva (je te letos dovolj v trgovinah), ki se lepo kombinira z različnimi variantami, zelo dobro se npr, kombinira s sivo-peščeno barvo. Plus, indigo modra gre več-ali-manj na vse pigmente, razen izrazitim svetlolaskam s svetlo kožo bi to odsvetovala, ker jih bo barva dobesedno posrkala. In če imaš izrazito zelene oči - za nas, esmeralde vseh barv - so prirpavili veliko turkizne, smaragdne barve in to se nosi to sezono. Plus, ne da se mimo udariti, če kombiniraš peščene barve, barve vrvi in lana in potem dodaš kaj zlatega (velja za oblačila in za mejkap). Plus, ne da se mimo udariti, če kombiniraš npr barvo čokolade in barve čilija (ponovno velja za oblačila in za mejkap) - temnorjava je "nova črna" za poleti - razen pri večernih oblekah jo zelo odsvetujem. Hope this helps. Vendelina jr.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

20. apr 2009 19:10

Evo, tudi jaz sem po novem lastica tega mineralnega pudra. Nisem še peizkusila, bom zdajle. Samo po moje bo kar okej za poletje, če ne se še vedno lahko vrnem na staro tonirano kremo. V tej sezoni sem svojo kože doterala do "glow" z vso vodo, spanjem ipd. Zelo sem zadovoljna, ker je gladka, napeta. Tko da bo tudi ta puderček gor okej stal, i hope... Ma sem kle doma, pa se kar napackam vsak dan, da se ne počuteim tok "miserable"... lidka [sonce]

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. apr 2009 19:17

Lidka katerega si pa kupila?

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti