Ličenje zelenih oči

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

17. apr 2009 8:16

ZAČETNICA je napisal/a:
Anamarija jaz samo želim še dodatno poudariti določene atribute.;-)Začetnica

A nisi slišala za dekolte?

 

ežoj

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. apr 2009 8:28

Jože jaz nisem Urša Čepin, mam še kaj drugega za pokazat kot prsi/ta zadno/noge. Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. apr 2009 9:02

Joj, naravna lepota....ajajaj, naj še kdo prosim kaj napiše o notranji lepoti, da bomo do konca osladni. @začetnica, vem, kakšna je tista barvica, ker jo imam danes na vekah in z bakreno in temno sivo do črno to super deluje. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 17. 2009 09:04

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

17. apr 2009 9:22

[citat=--lidka--]Evo mene, Im back! Juhuhu! : ) : ) : ) Preživela kardio kirurški poseg na srčku. : ) (I have steel heart now). He he. Ma sem morala odstranit lak za nohte ne rokah, na nogah sem ga potem lahko imela. Jaz ti želim hitro okrevanje in spodobno pedenanje... Lak je pa treba odstranit, ja...ker sicer ne vidijo, če začne slučajno "Matilda" kaj okrog operirancev lazit Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 17. 2009 09:24

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. apr 2009 9:59

Ma ja, danes si uredim nohtke, kot je treba nazaj, : ) (Ma veš kaj, Ognjič, noter je bilo 6 kirurgov, pa samo eden je imel masko čez usta, ti to kaj pove??? Sem bila pri polni zavesti zdraven, še pogovarjali smo se, pa milijon stvari sem mela za vprašat). Začetnica, pri temnih senčilih, ki so zelo temna in ki se vsujejo na ličnico svetujem, da si PREJ namažeš lica s kako kremo ali pudrom, da potem lažje obrišeš dol. Pa potem spet daš puder ali kremo nazaj. Saj veš, to traja manj kot minuto, da naneseš na hitro, je pa potem veliko MANJ dela z odstranjevanjem tega prahu. Saj veš, kozmetičarke podložijo papir spodaj. Jaz pravim enako. Če bi mene videli naravno lepo, z neurejeno frizuro v športnih oblačilih, ali pa klasično namazano, v štiklih in to, bi bila NERAZPOZNAVNA. Zato jaz nisem zagovornik "natural" beauty, ker za mene enostavno ne obstaja. In to prizna tudi moj najdražji, sice rme nima prav nič manj rad, ho greva na trekking hojo, kjer zaradi potu in vsega ne nosim make upa, pa tip kar zažari, ko pridem urejena iz kopalnice... Pa o kakšni modri to govorita Začetnica in Vendy? Zdej me firbec matra, saj vem, grem nazaj pogledat... : ) : ) : ) lidka [sonce]

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. apr 2009 11:12

Lidka, živjo, a so bili zdravniki vsaj good looking, če že mask niso nosili? Pazi nase, bejb. Drugače se pa medve z lady beginner referirava na tisto indigomodro ta novo od art decoja - moraš pod nujno čekirat. Aja, od torka dalje uporabljam mineralni puder in to je za temperature nad 15 stopinj prava stvar. In nad 20 tudi. Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. apr 2009 11:18

Vendy jaz sem tudi začela uporabljat mineralni puder (Maybelline), pa nevem ali je moj tako klumpast ali pač so vsi taki strašno prosojni (kot je ugotavljala Lidka). Mam pa tekočega, praškastega še nisem probala. Ker tista sheer cover stvar je zgledala dosti bi+olj prekrivna, zdaj pa nevem v čem je fora. Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. apr 2009 11:27

A si že pogledala vse lekcije od Kaliardosa - samo on dela s praškastim? Vendelina jr.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. apr 2009 11:27

No, zdaj pa povej še, katerega imaš? Znamka me zanima, da se jaz malo orientiram. Jaz sem šla zadnjič gledat za to wonder čudo, pa se nisem več znašla, ker ima vsak štant neke mineralne pudre. Samo jaz sem pri teh izdelkih za kožo nižje-srednjega razreda zelooo skeptična. Pazim nase, brez skrbi. Sem ponosna lastnica dveh novih, kovinskih diskov. : ) : ) Noben ni bil good looking, veš? Razen en medicinski "bratec", ki pa je bil very nice, sam saj veš, ko ga rabiš za nočno posodo nosit in ga kličeš sam za "lulat", ker si nepokreten, vsa romantika zbledi... : ) Indigo modro ob priliki pogledam, zdaj moram bit spet doma, prekleto boring, samo vseeno boljše kot v bolnišnici. Comp imam v postelji, ni problema, : ) Mene je zadnjič una črno-vijolična barva sesula na rit, se mi je vsedla v glavo, zdaj pa ne gre več ven. Ma se spomnim, da sem se z indigo modro in še temnješimi modrimi packala tam nekje v srednji šoli nekajkrat. Bi morala probat. V modri barvi mam malo senčil. Meni pa Art Deco ni všeč ravno zato, ker so senčila zelooo majhna, jih hitro porabim, precej štorasta za prenašanje. Če jih dam v tisti nosile, ne daj bože, da pade po tleh, ker se vse sesuje. Jaz imam rada mono zadeve, eno senčilo v pakungi in to je to. Da ga zjutraj potem fliknem za s sabo, če rabim kaj popravljat čez dan... Dej, za mineralni puder mi namigni, važi? Tenx... : ) : ) : ) lidka [sonce]

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. apr 2009 11:47

Vendelina jr. je napisal/a:
A si že pogledala vse lekcije od Kaliardosa - samo on dela s praškastim? Vendelina jr.
Jap pa tudi njegove lekcije s čopiči, kako prišparati urban decay podlago za senčila ipd.... Vse kar on nuca in to kar sedaj v sloveniji oglašujejo pod mineralnimi pudri-nevem če je isto. Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti