Ličenje zelenih oči

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

16. apr 2009 20:42

Evo, da se še jaz uštulim, totalni antitalent za "barvanje", da ne omenim kakšno težavo imam, da kupim puder, (imajo čisto preveč vrst, da bi se jaz kaj znašla), kakšne barve pašejo na rjaveoči in svetlo rjavo blond lase. (aja pa paž frizura, kako je fino, ker si zdaj en, dva, tri posušim lase, če bi to vedela, bi si že zdavnja postrigla grivo).

jade

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

16. apr 2009 21:13

Jaz imam rjave oči pa tako medeno barvo las, polt pa ni najsvetlejša, a tudi preveč temna ne, in mi na rjave oči lepo pašejo vsi zlato - rjavi in bakreni odtenki, pa kakšen pastelni odtenek vijolične in lila, maskaro imam pa vedno črno. Včasih si samo črto v zlatem odtenku povlečem. Ne maram preveč barv in tudi ne kontrastov na vekah in že leta ostajam pri omenjenih dveh paletah -torej zlato-rjavo-bakrena byrvna lestvica in vijolično-lila-roza paleta. Sem pač klasik. Ni pa nujno, da pri vseh rjavookih to učinkuje enako. Sicer pa je najbolje, da v kakšni trgovini na štandih malo preizkušaš, včasih imajo tudi brezplačno "malanje" in vidiš, kaj ti ustreza oziroma pristoji, in kaj ne. Zato pa so testerji po vseh drogerijah in parfumerijah. Samo hrabro,jade. Mamamia mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. apr 2009 22:02

Jadič, evo šole mejkapiranja pri mojstru Kaliardosu. Imaš na linku več posnetkov in ko boš pogledala vse, naredi obnovo, potem pa v drogerijo, otroke pa malo posodi sorodnikom.... http://www.loreal-paris.co.uk/experts/james-kal Vendelina jr.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. apr 2009 22:15

Evo mene, Im back! Juhuhu! : ) : ) : ) Preživela kardio kirurški poseg na srčku. : ) (I have steel heart now). He he. Ma sem morala odstranit lak za nohte ne rokah, na nogah sem ga potem lahko imela. Pa na operacijo so mi sestre zabičale, da BREZ make upa. Kaj čmo, sem pač odvisnik od vseh teh barvic. Danes sem si napackala samo trepalnice, preden sem šla domov. In na okrevanju in počivanju doma bo na meni samo vlažilna krema, še hodim komaj in šepam. Bejbe, sam toliko, da sem pozdravila. Lepo ce packajte še naprej. : ) : ) p.s. ampak po vsem tem si pa "zaslužim" eno novo senčilo, a? V bistvu imam ogledano v Limoniju od Burjois nekaj v temno vijolični barvi, skoraj črni, pa en temno črno zelen je tudi... Eh, moj še ne ve, ker se ubadam z nekim naročilom v ZC, ma te kekce kam premaknit... lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 16. 2009 22:19

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. apr 2009 6:50

Lidka lepo, da boš zdrava. BTW jaz sem morala dat dol vse lake, make-upe, piercinge, so me slekli do golega pa celo pregledali-nisem mogla nič prešvercat...;-) Pa je bila moja operacija ena izmed lažjih... Poročam po včerajšnjem poizkusu: KATASTROFA! Sem nekaj improvizirala s tisto mojo "turkizno", pa eno temno vijola, na drugem očesu pa s temno modro. Ta temno modra je v bistvu ful slaba. Barva je krasna (taka jeans temno modra), ampak ko se malo prahca vsuje po ličku in ga hočeš potegnit dol, si narišeš modrico, ker je tako intenzivna barva. Že drobec je preveč. Tisto vijolo pa sem že pozabila, da jo imam, ker je nisem uporabila še nikoli (razen za probo). Uh bo še potrebne prakse. Danes grem na lov za bakrenim art decojem. Začetnica

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

17. apr 2009 6:54

začetnica: kaj razlagaš, a nisi slišala, da slika pove več kot tisoč besed, sliko bi pripopala.

ežoj

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. apr 2009 6:59

Lady beginner - ravno si lakiram nohte in moram zabiti čas z nečim - zakaj pa misliš, da so dobri ljudje izumili tekoči korektor? Ravno za to, da kaneš kapljico na tisti prah, ki pada od ajšedova dol na lička. Kaneš kapljico in s prtom+papirni robčkom razmažeš/odstraniš odvečno barvico..... Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. apr 2009 7:09

Vendy, če bi ti videla kako močna barva je to. Res. Ne pretiravam, sem morala prav z vlažilnim robcem potegniti, potem pa še malo tekočega čez. V bistvu je bilo to modro senčilo res res poceni-essesence ali nekaj takega, tako da se ga bom po moje znebila (beri: dala še sestri v probo kot vedno). Müller here I come... Začetnica

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

17. apr 2009 7:37

ežoj je napisal/a:

začetnica: kaj razlagaš, a nisi slišala, da slika pove več kot tisoč besed, sliko bi pripopala.

ežoj

Točno tako kot je Ežoj napisal, mati narava ti je dala dar lepote, škoda bi bilo, da si z ličili kvariš kar je že zelooooooo lepo!

lp

Anamarija

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. apr 2009 7:51

Anamarija jaz samo želim še dodatno poudariti določene atribute.;-) Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecNikita
Kaj jutri za kosilo?gobica1402
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti