Ličenje zelenih oči

smoky  

član od: 24.6.2008

sporočila: 28

15. apr 2009 15:12

kako si naj pa ličim modre oči, pa podočnjake imam tudi smoky

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

15. apr 2009 19:14

Evo jaz imam zeleno-rjave pa mi gre na živce, da na pomlad in poletje ostajam pri ziher bež-zlatkasti barvi v rahli kombinaciji z rjavo-za čez dan seveda. Any suggestions za čez dan? Začetnica

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

16. apr 2009 8:50

evo, jaz sem v brskalnik vtipkala "ličenje rjavih oči" in sem dobila veliko zadetkov in koristnih nasvetov kleo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. apr 2009 10:16

@smoky, če imaš podočnjake, uporabljaj korektor. Najprej namažeš puder, potem pa čez korektor. Neodvisno od tega, pij nesladkano tekočino in čekiraj svoje urinarni trakt. Podočnjaki na en svojevrsten način kažejo na to, da je urinarni trakt bolj šibek člen v telesu (če ne takoj, udari čez nekaj let). Ups, upam, da me proxy zaradi tega ne bo poslala na grmado)))))))))))))) @ začetnica: a si že poskusila s kombinacijo bakrene in sive in bakrene in temno turkizne obrobe? Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

16. apr 2009 11:07

Ja glih take palete nimam doma kot naša lidka ( saj ne zameriš bejb?) tako da je za kupovanje na blef malo predrago... Grem zdaj med malico "vrčt oko". Bakrene se ful bojim. Imaš specifično firmo v mislih, da nebom sfalila? Max factor? Turkizna bi znala bit. Ampak ni to too much za v službo? Je ta bakrena dovolj diskretna? Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. apr 2009 11:23

Lady beginner, for your (as well as for the other people's) eyes only: http://www.artdeco.de/ Kupiš škatlo in potem notri vstavljaš sence po želji, ena senca stane okoli 5 EUR in v enem letu boš dosegla kakšno četrtino lidkine palete. Jaz kupim največje škatle (za 10 senc, ali pa 7 senc in en blusher), tako da sem si v nekaj letih uredila eno zlato-bronza-rjavo škatlo, eno sivo-srebrno- črno-beige škatlo in eno pisano škatlo Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

16. apr 2009 12:17

Poznam art deco, jih mam ene par... Ampak vse take bežkaste, rjavkaste odtenke... Glih zato sem vprašala, no če ti ni odveč preglej doma tvoje zbirke, boš par odtenkov povedala (številkice), ker če grem pred art decojev regal, sploh nevem kaj naj gledam, ker 50 jih je čisto preveč (bi najraje vse nabasala). mam pa eno tako: http://www.artdeco.de/en/cosmetics/make-up/eyes/eye ne od art decoja, mogoče edino malo bolj na zelenkasto potegne, pa ne preveč, pa mi doma leži, pa nevem kak jo naj nucam. Drugač premorem še svetlo sivo in temno sivo, ene par vijola katerih odtenkov nisem zadela, nežno rožnato, skoraj breskev, pa to: http://www.artdeco.de/en/cosmetics/make-up/eyes/eye Pa še ostale močne zimske variante. Joj moram obnoviti pomladansko zalogo. Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. apr 2009 13:40

Meni se njihov sajt trenutno noče odpreti (tako, da ne morem po cifrah)....anyway, na štenderjih (vidiš na vsakem njihovem štenderju zgoraj) imajo to sezono štiri nove barvice in sicer: bež, pistacija-zeleno, bakreno-zlato in modro-indigo-vijola. Sama sem ponosna lastnica zadnjih treh Tale bakreno-zlata se super kombinira, priporočam za vse možne verzije. Od turkiznih ti predlagam, da narediš turkizni efekt s kombinacijo petrola-modre in emerald-zelene (pride v resnici na kožo skoraj črna z zelenkastim odsevom). Na notranji kot daš bež barvico in s tem pobarvaš tudi prostor pod obrvmi. Potem z najtanjšim čopičem narišeš črtice ali pa pikice ob trepalnicah, pri zunanjem kotu je lahko te barvice več. Potem daš na notranji del spodnje veke bakreno-zlato in s to barvico potem pobarvaš tudi zunanji lok pri očesu (na tistem delu, ko je spodaj kost, tam, kjer je spodaj zrklo pa rišeš z turkiznim efektom) - fazon tega je, da se naredi bolj globok, da ne rečem zapeljiv pogled, ker se mejkap ne konča s temno barvico, temveč se malo niansira z bakrom Potem poudariš zunanji kot z najbolj temno barvico. Od zunanjega kota proti notranjem pa barvaš s petrola-modro barvico. Sicer boš morala malo vaditi prelivanje bakrene v petrolamodro in smaragdno barvico, ampak mislim, da ti hudega ne bo. Hope this helps. Vendelina jr.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. apr 2009 13:45

kje pa majo kako temno smaragdno barvico? že zlo dolgo jo iščem. mam iscer senčilo od maca, sam mam za vsak dan rada sam barvico.. bannanna_v_slo ;)

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. apr 2009 16:21

Barvici imata števili 250 in 266. V živo sta temnejši kot na sliki... Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti