nekaj besed o glavnih novostih na v2

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. maj 2009 8:39

Hvala, je napaka, ker ima IE6 hrošča Morda bom popravil (obšel nekako) napako, če bo čas. Službe so problem z nadgrajevanjem, vem.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

8. maj 2009 21:09

tole sem spraševal pred prazniki, pa nisem zasledil odgovora. "opazil sem hrošča pri preglodovanju posameznih forumov (e.g. recepti nasveti ali gostinski lokali...), te pri prehodu na naslednjo stran foruma avtomatsko prestavi na drugo stran splošnih kulinaričnih tem." cellnet

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

26. jun 2009 14:32

A lahko tu vprašam, kako si uredim, pri nalaganju slik v svoj album, da mi jim bo že pri nalaganju sortiral glede na datum vnosa - torej, da bodo novejše na vrhu oz. prvi strani? Hvala, vanjatajnsek

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. jun 2009 15:20

Vanja, ne moreš Mislil sem, da boste vsi želeli, da so novejše slike spodaj, enako kot poteka forum in mnenja o receptih, ne da so na vrhu, ker to potem razbije par logičnih stvari:

1. Če bi dajalo slike na vrh, potem se posebne slike (to je vsaka enaindvajseta, ki je drugače obarvana) premikajo. To so glavne slike na podstraneh, te so namreč izpostavljene oz. malo večje.

2. Recimo da imaš 10 slik ki naj bi imele vrstni red 1-10 po tvoji želji. Če daješ na konec je jasno da boš dala najprej slike 1,2,3,4,5 in v drugem paketu poslala še 6,7,8,9,10 in bodo po vrsti. Če pa daješ na začetek in želiš da so pri vrhu, potem moraš najprej poslati zadnje slike (6,7,8,9,10) in potem prvih pet (1,2,3,4,5).

Zato meni to dajanje na vrh ni bilo nikoli logično, razen zato, da bi "pomagali" uporabnikom, da hitro najdejo nove slike, kar pa ni potrebno, saj si lahko jih v KulSlo v2 sami razporedijo ali želijo gledati po datumu od zgoraj ali od spodaj.

Kljub vsemu vas je več izrazilo željo, da bi imeli to možnost, zato bom to možnost tudi naredil. Privzeto bo še vedno spodaj, če pa boš obkljukala zgoraj, potem jih bo dodalo zgoraj. Le to ne vem ali naj pet poslanih slik doda od 1-5 ali od 5-1 (od pete do prve)...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

27. jun 2009 14:13

Ta želja je izražena za primere, kot je moj album o vrtu, kjer je nekako logično, da bi bile slike po časovnem razporedu. Tudi ni fajn, če je "na vrhu" vedno ista - stara slika, ampak tista ta-najnovejša. No, bilo je le vprašanje - če se bo dalo - OK, če ne, pa tudi. Hvala, vanjatajnsek

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. jun 2009 17:53

Se bo dalo! Samo če želiš slike po vrsti, potem bi morale biti nove spodaj, ker vrt recimo obiskovalec gleda od zgoraj navzdol in pričakuje da bodo novejše slike spodaj.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. jul 2009 19:43

Kulinarika V2.007 prinaša odpravo hrošča na portalu ki je motil klik na beležki in pa dodajanje slik v fotoalbume na vrh.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

3. sep 2009 22:22

ravno sem opazila anketo!!! sicer sem že spraševala če obstaja mobile verzija, ker grozno dolgo nalaga, tudi prek wirelessa z dobro povezavo.. a bo a bo??????? ne morem met računalnika v kuhinji, pa tudi na faksu se večkrat ne morem spomnit kaj bi kuhala tisti dan. hihih. sploh pa sedaj ko je prenos podatkov tako poceni. u bistvu skoraj zastonj. komaj čakam... bannanna_v_slo ;)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. sep 2009 8:07

Nekoč bo, še ne vemo kdaj. In ko bo bo omejena, ne bo nudila vse funkcionalnosti te strani, bo bolj za iskanje po receptih ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. sep 2009 11:27

ni problema. sej če bi hotuv beležko še vedno pol lahk preklopiš na navadno verzijo bannanna_v_slo ;)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti