Vtisi nove kulslo v2

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

8. apr 2009 17:02

Prvi vtis........zelo lepo. Potem pa začnem iskati najbolj priljubljeno rubriko "10 zadnjih receptov" in zadnjih mnenj. Pa se v tem delu zelo razlikuje od stare podobe. Ko sem kliknila menu "recepti" pa OHHHH in AHHHHH super dobro zgleda!!! Všeč mi je tudi rubrika "začimbe", mogoče bom dočakala še "zelišča", čeprav je o tem na forumu dosti napisanega. "Kuhinja z omejitvami" totalno zažiga!!! Moram pa povedati, da se strani salamensko počasi odpirajo. Pogrešam pa tudi naziv izdelka pri trenutni sliki. Naziv se pokaže le, če se z miško postavim na sliko. Imam pa še eno tehnično vprašanje, ki sem ga želela postaviti še na starem portalu. Zanima me, ali obstaja opcija, da bi določen recept bil pripravljen za tiskanje. Npr. klikneš željen recept, ga želiš natisniti, klikneš opcijo print in to je to. Vsi, ki imajo + si ga lahko shranijo v beležko, ostali pa ne. V glavnem, nova stran se mi zelo dopade, vsaka čast in čestitke vsem, ki ste kakorkoli pripomogli k novemu izgledu! Zdenka

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

8. apr 2009 17:06

kapo dol!! morem se navadit ampak bo. superr nektarina

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

8. apr 2009 17:09

Pohvale tudi z moje strani. Je nova stran kar luštna, predvsem pa pregledna. Margot

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. apr 2009 17:10

Zdenka: Tiskanje je narejeno na lepši način v 3 oblikah, ampak le za naročnike plus paketa ja.

Naziv izdelka pri trenutni sliki? O katerih izdelkih pa govoriš?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

8. apr 2009 17:20

Super. Samo kot so že napisale/i predhodnice/ki treba se bo navaditi. pa lep velik sončen dan bisagolf

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

8. apr 2009 17:22

Men pa tole ni všeč,sory.........

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

8. apr 2009 17:23

Meni je pa tole zeeeeeeelo všečno! Čestitke!!!!! Jelenckova

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

8. apr 2009 17:31

Jaz pa sem skoraj dol padla, sem ravno odprla kulinariko, ko se je stara sesuvala, cel ekran se je tresu. Za mano pa je stal računalničar in njegova izjava je bila, še dobru da sem pršu s Ptuja, k je kompjuter fuč. Pol pa ni mogu nč narobe najt, je kar penu za mizo in mi je reku da bom zdej brez interneta. Ma kap me je, kaj pa moja velikonočna potica, ki je ostala nesprintana v računalniku, pa nobene punce s tle ne poznam v živo, kako bom prišla do potice. Tud delat nisem mogla več od hudega. No zdej pa balzam, POTICA BO. Samo poiskat jo še moram. Čav punce in fantje. Malčica

kozamurnik

sporočila: 2311

8. apr 2009 17:42

"Moram pa povedati, da se strani salamensko počasi odpirajo",je napisala zdenkica-s tem se strinjam,meni tudi,sicer pa super! No ja, malo se bo seveda treba tudi privaditi.Lepo ste se potrudili,res! kozamurnik

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

8. apr 2009 17:42

Najbolj se veselim, da v službi ne bo treba več skrivati, saj ne bodo vedli da sem na Kulinariki, ker so drugačne barve, niso tako "kričeče" kot so bile prej,  tako so lepe, nežne.

Fanta ČUDOVITO, boljše ne bi mogla narediti, sicer se še malo, vendar zelo malo lovim ampak bo...

Jerneju in Bojanu pa , hvala za vse kar storite za nas!

 

P.sNe vem kako naj pošljem recept...vse sem pregledala pa ne najdem...moram še preveriti,vendar tako lepa Kulinarika se mi prikaže le na IE.

 

lp

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 08. 2009 17:45

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti