Hrošči na kulinarika.net v2

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

8. apr 2009 23:03

Ni bug, samo mini typo v meniju plus paket - podnaslov "naročilo na teme" Zelo priročno, če ste kaj vprašali in nestršno čakate odgovor Drugače pa super design, vse pohvale. Bila bi pa vesela, če bi obstajal gumbek, s katerim bi s seznama forumov v eni potezi prišla na zadnjo stran teme, ki me zanima. (Morda obstaja, pa sem spregledala?) LP RadaJem

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. apr 2009 6:41

S seznama forumo lahko pridete na prvih in zadnjih 5 strani direktno. Zraven naslova teme piše: 1 2 3 4 5 ... 89 90 91 92 93. To so strani kamor potem skočite. Naročnika Plus paketa vrže pa puščica pred temo na prvo novo sporočilo.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

9. apr 2009 7:52

Mene pa zanima, kaj je narobe? V sredini kjer so Forumi>> in Publikacije>> - če klikneč na Forumi>> se odprejo publikacije, če pa klikneš Publikacije>> pa se pravilno odprejo publikacije. Ali se forumi odpirajo samo na levi strani ali se lahko tudi s klikom na Forumi>>. Lep pozdrav in hvala za lepo preurejeno kulinariko. reza

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. apr 2009 8:27

Forumi se odpirajo tudi s klikom na FORUMI >> na portalu. Sem preskusil in mi tako deluje. Morda imaš težave z osvežitvijo, malo poskusi gumb OSVEŽI klikniti na brskalniku. Če pa ne pomaga mi pa prosim povej, kateri brskalnik imaš? In katero verzijo.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

9. apr 2009 8:47

Meni pa še vedno odpira Publikacije če kliknem na Forumi>>. Uporabljan Internet eksplorer katera verzija pa je ne vem.Računalnik pa je star tri leta, tako da je verjetno kakšnanovejša verzija. hvala. reza

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

9. apr 2009 8:51

Še to,če klniknem na določen forum se čisto lepo odpre, smo kadar kliknem na Forumi>> so pa publikacije. lp reza

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. apr 2009 8:52

terezija: kje pa klikaš na forumi >>? Na portalu ali kje drugje?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

9. apr 2009 9:09

Na portalu prav na besedilo Forumi>>. Enako naredim ko kliknem na publikacije>> in se odpre vsebina. Pri kliku na forumi>> so pa ravno tako publikacije. reza

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. apr 2009 9:17

Pa res se to zgodi v Internet Explorerju 6... Ne vem če se bo dalo to popraviti ker je to (še eden) hroščev IE6. Ne bi rad solil pameti, ampak tega dinozavra ne morem več podpirati 100%, sem se trudil da sem strani kolikor toliko odprejo (saj tudi senc nimate lepih na portalu) tudi na njemu, ampak PROSIM vse uporabnike, ki lahko, da si nadgradijo ta 8 let star brskalnik v IE7, zdaj je zunaj že IE8, imate Firefox, Opero, Safari, Chrome... IE6 bi se ti pravzaprav moram samodejno posodobiti ko jemlje nove popravke iz Microsoftove strani.

Vem, da je marsikje v službi tako, da sistemec pač ne dovoli uporabljati drugega in nima časa namestiti kaj drugega, ampak res, brskalnik je iz leta 2001 :(

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

9. apr 2009 9:39

Hvala za trud. reza

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti