Predpasniki - nekaj posebnega

baraba  

član od: 4.2.2008

sporočila: 25

tema odprta - 7. apr 2009 21:59 | ogledi: 4.642 | odgovori: 5

prosim povejte mi kje bi našla predpasnike ki niso klasični ampak da so nekaj posebnega - to mislim predusem veseli z raznimi verzi ali pa potiskani noro. Kaj pa KULINARIČNA SLOVENIJA ali imate mogoče vaš predpsnik? hvl lep baraba

baraba

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

7. apr 2009 23:04

baraba je napisal/a:
Kaj pa KULINARIČNA SLOVENIJA ali imate mogoče vaš predpsnik? hvl lep barababaraba

Jaaaa! Evo, ideja mogoče za naslednje srečanje za darila. Zdaj, ko imam skodelico in podlogo za miško, če bi imela še predpasnik za zraven, bi bila pa že skoraj preveč fensi!!!!

Atina

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

8. apr 2009 0:17

Glede na to da ima Kul Slo "UEBER cute" design, sem tudi jaz pričakovala cel kup promocijskih izdelkov, od skodelic za čaj ali pa juho (tiste 3/4 litrske) ki pridejo prav za čaj pozimi, do kakšnih krožničkov, kuhinjskih prtov in predpastnikov. Še jaz bi našla način (beri: moje predrage prijateljice iz KulSlo), da bi si jih nabavila. Ni mi pa prišlo na misel, da bi odprla forum. Pa ko boste to začeli prodajat (predvidevam čez 17 ur in malo),naj bo vse za v mikrovalovno pečico.

Vanja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. apr 2009 9:15

V MB je v Leclercu trgovinica, v kateri na predpasnik,majico ali karkoli drugega natiskajo karkoli želiš. Verjetno to počno še kje drugje, jaz pač vem za Mb. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti