Vprašanje za dušanko in druge gospe glede potice

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

7. apr 2009 20:26

Anajana, si pa stvar res razdelala! Recept pod št. 5 je moj, pa tudi tisti pod št. 4 mu je precej podoben. Težko rečem, kateri je najboljši, meni je moj seveda všeč, je pa to tudi najljubša potica mojega brata, moje najboljše prijateljice, moje najstarejše birmanke in njenega sina (prijateljica jo naredi sama, za vse druge pa jo naredim jaz). Nadev gotovo ne leze ven, potica pa tudi ne deluje preveč mastna. Tudi zgaga po njej navadno ne peče. Seveda pa je vse stvar okusa. In če boš naredila potico po mojem receptu, ne pozabi mandeljnov! teta torta

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

20. dec 2010 17:21

Pozdravljeni!

Tema je sicer stara ,pa da ne odpiram nove ,bi kar tule vprašala,kako dolgo je potratna potica užitna ,brez da jo dam v zamrzovalnik.Hvala in lp

marjeta10

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

20. dec 2010 18:35

Jaz jo imam v hladilniku ,cca.4dni pol se mi pa ne zdi več dobra.Tako,da jo narežem na manjše kose in dam zmrznit.Ponavadi eno peko razdelim na 4 dele .

kriznana

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

20. dec 2010 19:24

Kriznana,najlepša hvala za odgovor.

marjeta10

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti