Domači izdelki iz ognjiča, ameriškega slamnika....

kokec  

član od: 3.4.2009

sporočila: 1

tema odprta - 3. apr 2009 8:26 | ogledi: 9.938 | odgovori: 4

Iščem informacije o ognjičevi kremi/mazilu, tinkturi, olju..., zakaj uporabiti ameriški slamnik, kako narediti, za kaj se uporablja (vem, da je nekaj že napisanega, vendar med vsemi temi stranmi vse skupaj težko najdem).

Nekje sem zasledila, da se za ognjičevo kremo uporablja mast. Kaj pravite na kokosovo maslo? Bi bilo primerno za kremo?

Baje se iz ameriškega slamnika dela sirup. Ima kdo kakšne izkušnje s tem, kakšen recept? Se da narediti še kaj?

Pričakujem vaše odgovore, ker ste fenomenalni, toliko znanja kot je na tem portalu.... uuuuffff

kokec

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

3. apr 2009 11:49

Za pripravek iz ameriškega slamnika (identičen tistemu, ki ga imaš na voljo v lekarnah) sesekljaš korenine in jih še malo streš v terilniku, preliješ z vodko in namakaš vsaj 14 dni v hladnem in temnem prostoru. Precediš preko gaze. Uporabljaš po kapljicah, vendar se pozanimaj, koliko časa lahko tak pripravek neprekinjeno uživaš. Pri zdravilnih rastlinah namreč velja, da se ne smejo uživati kar v nedogled. Deluje krepčilno na imunski sistem. fresh P.S. za izdelavo krem pa se uporalja tudi čebelji vosek in glicerin kot konzervans pa "tea trea oil". Sporočilo je spremenil(a) fresh dne 03. apr 2009 11:52:15

kokec  

član od: 3.4.2009

sporočila: 1

4. apr 2009 20:22

Najlepša hvala! kokec

Aja  

član od: 11.1.2002

sporočila: 142

4. apr 2009 21:20

Kokosova mast se za mazilo odlično obnese. Za izdelavo mazila sem jo prvič preizkusila v letu 2007 in bila zelo zadovoljna. Dodala sem še malo šentjanževega olja in nekaj kapljic olja 31. Brez dodanega olja je mazilo malo težje dobiti iz lončka, vendar mazanje z njim ni problem, ker se na telesni temperaturi hito stali, koža pa kokosovo mast zelo hitro vpije. Aja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti