Strojni tehnik išče službo!

cimetovka  

član od: 14.12.2006

sporočila: 71

tema odprta - 1. apr 2009 14:01 | ogledi: 2.738 | odgovori: 8

Zdravo,

glede nato, da ste mi na kulinariki že velikokrat pomagali z nasveti sem se odločila, da se tudi tokrat obrnem na vas.

Mož je po izobrazbi strojni tehnik in je ravnokar izgubil službo. Zanima me, če mogoče kdo ve za koga, ki išče strojne tehnike na Štajerskem ali v okolici Ljubljane.

Na večino oglasov, ki smo jih našli (internet, časopis) smo že poslali prijave.

Hvala že vnaprej.

cimetovka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. apr 2009 14:17

V Večeru imaš ob torkih seznam povpraševanj po vseh poklicih, vseh zavodov za zaposlovanje po Sloveniji. Če potrebuješ izvod, ti lahko pošljem.

 

Ali pa kar na zavod in bodo iz prve roke povedali o povpraševanju. Ker se mi zdi, da so strojni tehniki kar iskan poklic.

 

Mamamia

mamamia

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

1. apr 2009 15:22

Ali ima tale tvoj mož kaj pojma o konštruiranju (napisala sem tako, kot je rekel moj - pravi, da bo že vedel, za kaj gre :)) in risanju v ACad ali ProEngineerju?

tulka

cimetovka  

član od: 14.12.2006

sporočila: 71

1. apr 2009 15:33

Zdravo Tulka, ja ima. Pa tud CNC zna upravljat. Pa bil je vodja kontrole, vodja izmene, mojster. Če rabiš še kkae druge informacije kar napiši. Hvala. cimetovka

cimetovka  

član od: 14.12.2006

sporočila: 71

1. apr 2009 15:37

mamamia je napisal/a:

V Večeru imaš ob torkih seznam povpraševanj po vseh poklicih, vseh zavodov za zaposlovanje po Sloveniji. Če potrebuješ izvod, ti lahko pošljem.

 

Ali pa kar na zavod in bodo iz prve roke povedali o povpraševanju. Ker se mi zdi, da so strojni tehniki kar iskan poklic.

 

Mamamia

mamamia
Mamamia, hvala za pomoč. Na večino teh oglasov je že poslal prošnjo. Ampak hvala vseeno. cimetovka

antonija8  

član od: 13.12.2005

sporočila: 325

1. apr 2009 15:43

Tudi v torkovem Delu je priloga o prostih delovnik mestih po vseh regijah v Slov. Srečno pri iskanju nove zaposlitve. antonija antonija8

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. apr 2009 19:37

Cimetovka, imaš zs.

tulka

cimetovka  

član od: 14.12.2006

sporočila: 71

8. apr 2009 19:50

Tulka, hvala za informacije cimetovka

neznan uporabnik

9. apr 2009 15:33

bodi realna,strojni tehnik ni neka posebna izobrazba,moral bo vzeti kar bo dobil.pa ni nujno,da bo nekaj slabega.sam sem izgubil delo kot strojni tehnik z veliko delovnimi izkušnjami.pa sem danes po deset in več letih zelo daleč od strojništva.nikoli ni za obupati,kar pogumno naj se javi tudi na ponudbe,ki niso najbolj primerne zanj.pa lep pozdrav. hmm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti