Visoka komercialna šola celje!

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

tema odprta - 1. apr 2009 7:16 | ogledi: 1.424 | odgovori: 2

Lepo prosim, če slučajno kdo izmed vas obiskuje omenjeno šolo ob delu, torej izredno. Kakšno vašo pozitivno ali negativno izkušnjo. Šola ima enoto v Ljubljani v Stegnah. Trenutno sem pri koncu VI. stopnje pa me mika da bi nadaljevala, zato prosim za izkušnje iz prakse!

lp Mateja

mperhaj

tuna1  

član od: 10.8.2008

sporočila: 49

1. apr 2009 8:13

Zdravo, jaz hodim v 2. letnik omenjene šole. Rabila sem 4 leta da sem se vpisala naprej, Predlagam, da kar nadaljuješ saj si še čisto notri, je lažje kot pa po parih letih, ko se moraš ponovno vpeljati. Razmišljam, če imam kakšno negativno izkušnjo, pa mislim da je ni, jaz sem zelo zadovoljna, šola mi gre, to šolsko leto imam še 3 izpite. Med sabo si zelo pomagamo, imamo skupen meil kamor nalagamo izpiske, vprašanja oz. vse kar se tiče študija. Lp, tuna1

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

1. apr 2009 10:25

Hvala za informacije! Sem ti poslala ZS, ko boš uspela, če mi boš lahko odgovorila. lpM mperhaj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti