Buhteljni

kalanteja  

član od: 16.12.2008

sporočila: 9

tema odprta - 31. mar 2009 17:08 | ogledi: 4.478 | odgovori: 5

Dobila sem recept za buhteljne in sem v dilemi in tudi začetnica, ker ne vem kako naj dodajam maslo za v testo, a ga prej stopim ali kar v kockah, bojim se namreč, da bi ostale bunkice, da neb šel dovolj narazen z gnetenjem testa

je testo bolj krhko ali bolj trdo?

Hvala za pomoč

kalanteja

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

31. mar 2009 17:33

Maslo stopi, ampak ne ga dodati vrelega, ampak mlačnega.

Testo naj bo toliko mokro, da se ti ne lepi na roke, rajši malo bolj mehko kot predtrdo.

Krhko ne bo v nobenem primeru, saj je kvašeno.

Uspešno peko!

nola

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

31. mar 2009 17:44

jaz ga dodajam vedno nestopljenega, vendar mehkega. enako kot za vse sladke kruhe. testo potem "stepam" da je voljno in mehko. in se strinjam z nolo, za kvašeno boljše mehkejše kot trše. lepo voljno... cellnet

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

31. mar 2009 17:47

se strinjam z obma predhodnicama, jaz maslo dodam kar v koščkih, ma je pa kar nekaj časa zunaj, da je res mahko. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

White Daisy  

član od: 18.2.2007

sporočila: 185

31. mar 2009 17:52

Jaz v enem lončku v mlačnem mleku vzhajam kvas+malo moke+malo sladkorja, v drugem lončku v mleku razstopim margarino, ohladim, da je mlačno, potem v 500g moke, ki sem ji dodala ščepec soli zlijem vzhajan kvas, nato mleko z maščobo in na koncu dodam še 2 jajca. Zamesim testo, vzhajam, zvaljam, naredim kvadratke, noter nadev, zavijem, vsak buhtelj posebej premažem z stopljenim maslom, v pekač, dam še malo v toplo pečico vzhajat, nato jih spečem. Vedno mi uspe. Vaja dela mojstra. Saj ti bo uspelo, le pogumno!!! Naj ti zaupam še nekaj)) Svoje prve buhtlje sem spekla pri 39-ih letih, potico pri 40-ih...prej nisem imela korajže, danes mi je kar malo žal, ker ko enkrat poizkusiš, znaš, tudi če ti prvič ne uspe povsem se boš naučila na napakah in vedno boljša kuharica boš. Vse življenje se učimo. Uspešno peko ti želim!!! White Daisy

kalanteja  

član od: 16.12.2008

sporočila: 9

1. apr 2009 11:22

Najlepša hvala za vzpodbudne besede in nasvete, no stara sem 25 let, noseča in imam čas in bi rada vse poskusla, veliko nasvetov in pa receptov sem dobila na tej strani in mi je vse kar fajn uspelo, upam, da bo tudi to! Lep dan kalanteja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti