Hej. rabim pomoč! prosim pomagaj! marjana moškrič!!!!!!!!!!!

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

2. apr 2009 8:56

STANEJ, z drot piršno bi si morala jezik zdrgnit...in prste. To je javni forum, vsak lahko napiše, kar ima pač za napisat in stvar administratorjev in moderatorke je, da presodijo, če je kaj neprimernega. Ognjič

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

2. apr 2009 9:21

Hvala vsem , ki ste pomagali Kaari.x glede knjige Stvar in avtvorice ga. Marjane. Klaara.x in jaz oz. moj sin smo dosti izvedeli na to temo. Nekateri se očitno ne smemo oglašati. lp STANEJ

Irena54  

član od: 16.4.2007

sporočila: 97

2. apr 2009 11:54

12-letna punca je prosila za pomoč in kaj je iz tega nastalo. Oglasijo naj se tiste, ki lahko pomagajo. Pa ne mi napisat, da je to javni forum....... LP Irena54

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. apr 2009 12:10

miska97 je napisal/a:
OjLaaa....Pri Meeni pa ni to problem..deeii mi plis mal obnove napiš..če se da Podrobno..HaaauLaaa:dmiska97

 

Plis, jst bi tut mau obnove, pa deeiii hitr, k se mi že ful mudi ...

Atina

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

2. apr 2009 13:49

Draga Irena54, ja, to je javni forum in oglasi se lahko vsak. Jaz se sicer ne bi, če ne bi STANEJ napisala tistega stavka: hvala bogu, da nimaš otrok... Ker to je zame enako, kot bi npr. nekomu, ki je v kakšni nezgodi izgubil nogo, napisala: hvala bogu, ker nimaš noge in tako ne moreš za žogo laufat in fuzbal igrat. Je kolegica morda ob zapisu tistega stavka pomislila, da obstajajo ženske, ki bi srčno rade imele otroke, pa jih nimajo, ker jih ne morejo imeti zaradi zdravstvenih težav? In je morda pomislila, da obstajajo starši, ki so otroke izgubili v nesrečah in jih zdaj nimajo? Evo, zaradi tega sem se oglasila, ne pa zaradi Vendeline in STANEJ in ostalih virtualnih kameratov. Gospodični, ki pri 12 letih ne more spati pa želim, da se pri zadevi, zaradi katere naj bi ona odprla forum, dobro izkaže. Jaz bi upoštevala Recin nasvet. Ognjič

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

2. apr 2009 14:02

STANEJ, z drot piršno bi si morala jezik zdrgnit...in prste Oprosti Ognjič tudi ti meni nisi polepšala dneva z takim stavkom. Pa ne vem , če bi iz tega stavka 12-letna deklica in moj 12-letni sin , kaj lahko danes uporabila na Cankarjevem tekmovanju. Ta stavek sem napisala zato , ker se Vendelina žali 12 letno deklico in mene. To ne dela prvič, vedno nekaj dodaja , kar je mimo teme. Če pa se koga žalila , pa se res opravičujem. lp STANEJ

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

2. apr 2009 14:12

STANEJ je napisal/a:
Ta stavek sem napisala zato , ker se Vendelina žali 12 letno deklico in mene. To ne dela prvič, vedno nekaj dodaja , kar je mimo teme. STANEJ

Tole je pa res težko poimenovati žaljenje, stanej.

In, ja, vsak ima na javnem forumu napisati svoje mnenje, tudi o vzgoji otrok, pa čeprav jih nima. Ker samo dejstvo, da imaš otroke, pač ni pogoj za to, da imaš o tem mnenje in da ga poveš.

mmiikkii  

član od: 5.12.2002

sporočila: 56

2. apr 2009 14:19

Čudno!

Ne spomnim se, da bi ob prebiranju Vendelininih komentarjih pomislila, da kogarkoli žali. Mogoče se nikoli ne vidim tako, kot se nekateri, ki jih Vendelinina ost premočno zbode? Velikokrat pa sem prebrala hude žalitve namenjene njej in še nekaterim.

m.m.

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

2. apr 2009 14:58

12 letnica je hotela pomoč, pa tudi če je pisala ob čudni uri, si jo ti grajala Rimljanka, čes "kaj se otrok oglaša ob tej uri". Se zgodi , tudi oba moja gresta včasih pozno spat, so včasih treningi do 21 ure, pa vsi ne živimo v mestu , jih moramo pobrati, pa je ura že 22. Pa glede na to, oba blestita po izrednih rezultatih tako v šoli , kot izven šole. Pa češ kako se izraža , kako ta 12-letnica govori. To sploh ni bilo važno, važno je bilo to zakaj je prosila pomoč. Glavno tekmovanje je mimo, tema več ni aktualna. Zunaj je lep sončen in komaj čakam , da pridem domov, da me moj 12 letni sonček objame in pove, da bo mogoče spet en lep rezultat dosegel. lp STANEJ

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

2. apr 2009 15:31

kje so časi, ko s(m)o otroci morali sami brati knjige, ni bilo strica gugla, kaj šele vseh sort portalov za najstnike z (zelo povprečnimi in pod vso kritiko) rešitvami nalog, domačih branj... In kako je težko primerjat trud za moje (čeprav le srebrno) cankarjevo priznanje s trudom za današnje priznanje. se ne kregam, sem žalostna... lp Mateja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti