Vrtnice iz ticino mase

jagodna pita  

član od: 19.2.2009

sporočila: 117

tema odprta - 29. mar 2009 18:32 | ogledi: 5.811 | odgovori: 11

kje bi se jih dalo kupit?koliko stanejo in po koliko komadov je notri?

jagodna pita

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

29. mar 2009 19:31

da ne boš prav vsega kupila, je najboljše da se naučiš ;) če kupiš prašek za bisvit, kremo, pa tičino in e vrtnice, potem je njboljše, da kupiš že narejeno torto... :) http://www.youtube.com/watch?v=Uzp3XfhUpQ4 je čisto enostavno... še jaz znam naredit, čeprav delam ponavadi iz "čokoadne plastike", ker so bolj "okusne" te samo lepo zgledajo... cellnet

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

29. mar 2009 19:35

Nardiš stožec in pol si pripraviš male kroglice. Kroglice sploščiš in listke počasi ovijaš okoli stožca. Na začetku malo bolj tesno ovijaš, pol pa vedno bolj ohlapno, da se vrtnica razpre. To je vsa umetnost. Ma kaj se boš lotla biznisa, al to samo tako delaš zase? Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

jagodna pita  

član od: 19.2.2009

sporočila: 117

29. mar 2009 21:14

ej sej znam delat vrtnice,sam bi jih sama nekomu prodajala.vse barve z bleščicam,pa me zanima kolk bi jih cenila. jagodna pita

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

29. mar 2009 21:17

cellnet je napisal/a:
da ne boš prav vsega kupila, je najboljše da se naučiš ;) če kupiš prašek za bisvit, kremo, pa tičino in e vrtnice, potem je njboljše, da kupiš že narejeno torto... :)http://www.youtube.com/watch?v=Uzp3XfhUpQ4je čisto enostavno... še jaz znam naredit, čeprav delam ponavadi iz "čokoadne plastike", ker so bolj "okusne"te samo lepo zgledajo... cellnet

Pitončica

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

30. mar 2009 10:29

aha, si se le lotila biznisa :) veliko sreče... samo bi bil biznis po mojem še boljši, če bibilo vse "homemade"... se ti ne zdi? cellnet

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

30. mar 2009 10:53

cellnet je napisal/a:
aha, si se le lotila biznisa :) veliko sreče... samo bi bil biznis po mojem še boljši, če bibilo vse "homemade"... se ti ne zdi? cellnet
Mislim, da se motiš, ker homemade stane in ne prinese evrčkov, če je res domače. Na žalost. Sej zato jaz raje naredim zastonj, kot da se lotim biznisa, ker ni računice, na tak način kot jagodna pita, pa ne bom delala. Vsdi bi radi imeli domače, pa poceni, ampak to stane. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) Katarina K dne 30. mar 2009 10:54:10

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

30. mar 2009 11:08

odvisno kako začneš, kakšna je tvoja poslovna strategija, potencialni kupci, itd... tudi ena izmed najbogatejših američank je začela s cateringom... poznam nešteto ljudi, ki začnejo s kvaliteto in zato uspejo... prijateljica je delal v prisarni in za zabavo cele vikende pekla. zadevo je zabavo spremenila v biznis in še vedno peče in je lani odprla svojo slaščičarno... pa je še vedno vse iz masla in jajc in nič praškov... če tekmuješ samo s ceno ne boš nikoli daleč prišel, saj bo vedno kje kdo, ki zna narediti za manj denarja... tako je v svetu ekonomije... cellnet

žigolino  

član od: 14.8.2008

sporočila: 112

30. mar 2009 20:06

Tudi jaz delam vse"homemade" se da priti dobro skozi!!! žigolino

jagodna pita  

član od: 19.2.2009

sporočila: 117

3. apr 2009 22:23

žigolino, kaj vse delaš homemade? jagodna pita

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

3. apr 2009 22:33

Ok to je malo za lase privlečeno...najprej vprašaš kje bi se jih dalo kupiti,potem pa praviš da jih boš prodajala Cellnet okusne kakor za koga.Jaz se prav kregam,ko doma delam iz tične mase...mi brat vso poje Roncolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti