Super zadeva!!!!!!!!!!

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

26. mar 2009 13:29

Hehe, Ognjič, sva pa zelo usklajeni

Blanchy

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

26. mar 2009 13:34

Glede na to, kolkikokrat te pot vodi mimo, se prepričaj na svoje oči: o žakljih in ostalih rečeh govorim. No, zrezkov, morskih rib in podobnega ne pričakuj......................

rimljanka - zasebno mnenje

majdka  

član od: 24.9.2003

sporočila: 126

26. mar 2009 13:39

jest tud ne, hedonist, pa me tud ne mika, da bi šla. Doma sama delam po teh receptih, ki jih dobim tu ali pa kje drugje in ki so mi všeč. Tega praška sigurn ne bom kupla, ampak za božjo voljo, kaj ste se pa spravli na njo, kot da vam je že na prag dostavla in vam z orožjem grozi, da ga morte tud drugi kupt. Kokr kakšnemu paše. Napisala je samo to, kar jo je navdušl. A ne sme? Vi samo povejte, da bomo ostali vedel kaj sploh lahko vprašamo al pa povemo na tem forumu. Nismo pa vsi vse pameti požrl. Za mene velja, da več glav več ve. Učimo se itak cel življenje, pol pa "butasti" umremo. Sej pr nas tko pravjo stari in izkušeni ljudje. Pa toliko o tem. Lepo se imejte, kupujte, pecite in kuhajte kar vam paše. In to je to.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. mar 2009 14:01

A je v tem topicu fazon o prašku za biskvit ali je fazon v tem, da naša članica že v drugem postu citira točno določeno trgovino? Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

26. mar 2009 14:08

In v dveh dneh odkar si naročila to super zadevo si že spekla 8 tort? Začetnica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

26. mar 2009 14:08

Naša jagodna pita pač ni tako zelo navdušena nad peko doma in si olajša zadeve. Če je pri tem navdušena, naj bo, in če to nam sporoči, je meni tudi prav. Meni bi bil problem le, če bi ona za to firmo to mešanico tudi prodajala, a mislim, da smo o tem, kje nabavljati stavri, tudi že razpravljali. In smo tudi že Brnčičevi naredili nehote reklamo, ko se pogovarjamo, kdo je tam kaj kupil.

 

Meni je super, da jagodna pita sploh peče, četudi "iz vrečke". Saj sem tudi jaz tako začela. In bi še zdaj včasih najraje kaj kupila, ker sem mojster za ponesrečene biskvite ...

 

Pri vsej svinjarij, ki jo vdihnemo in drugače vnesemo v telo, se mi tudi nekaj gramov teh praškov za sladkarije sploh ne zdi vprašljivih. Ampak jaz sem na tem področju itak malo bolj na easy  in se ne sekiram preveč zaradi kakšnega e-ja v sadnem jogurtu ali kupljenem kruhu.

 

Hotela sem reči, da podobno kot jagodna pita razmišlja še kakšna naša članica, ki se doslej sama ni lotila domačega biskvita. Bo pa  poskusila s kupljenim pa potem naslednjič z domačim, primerjala, se odločila za domačega in  si tako kupila vstopnico v klub srečnih kuharic ....

 

Jagodna pita, samo hrabro dalje, mamamia

mamamia

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. mar 2009 14:14

In jagodna pita v oni drugi temi sprašuje, če ima kdo izkušnje s tem praškom, in ker ji nihče ni znal odgovoriti, no, vsaj do takrat ko sem jaz zadnjič to videla, je pač napisala svoje mnenje. Zame to no nagovarjanje k nakupu.

Dajte no, saj je to ratala prava mala tržnica, kjer lahko najdemo vse, od magičnih obližev do čeveljcev, torej - zakaj ne še čudežnih praškov iz vrečke.

Sama sicer nisem pristaš vrečkastih zadev, ampak so pa časi, ko mi naravnost zapaše kaka juhica iz vrečke, pa kak fajn "strupen" (beri z Eji obarvan) sadni jogurt. Še kaj bi se našlo.

Deklica je navdušenje izrazila z malce nenavadnim naslovom teme, pač lahko pričakuješ vse ali nič. Jaz sem bila prepričana, da gre spet za kak magičen zvarek za hujšanje.

 

 

 

Loni Makaroni

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

26. mar 2009 14:15

jagodna pita je napisal/a:
ej punce morate kupit biskvit mix v trgovini "RAMS",super biskvit pride ven.kupila sem 3 kg tega praška,ki mu dodaš samo vodo.iz 3kg pride 8 tort za R=26cm.mislim,da se splača.plačala sem 12€ za 3 kg.

jagodna pita
fajn ej,če katera res veliko peče bo uporabila tvoj nasvet...pa kar veselo peci naprej ker take reči rada preberem ,pa ne oziraj se če kateri ni všeč ,smo se zadnjič zgovarjale članice da forum bere veliko ljudi samo pišejo bolj malo. kuharca37

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

26. mar 2009 15:07

no pa se vrnimo h temu prašku :)

jagodna pita, kaj ko bi napisala kaj poleg tega "praška" pa še potrebujemo za izdelavo, tovrstnega biskvita ... ker moja malenkost prvič sliši za tovrtsni prašek :)

lp

 

Pitončica

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

26. mar 2009 15:26

Ja sej, pa še kako kremo v prahu in pol delajo torte. No stakimi tortami je res biznis, če jih pečeš po naročilu, ampak domača torta pa to le ni. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti