Biograd na moru, zaton, sv. filip i jakov....

netki  

član od: 25.3.2009

sporočila: 3

tema odprta - 26. mar 2009 10:38 | ogledi: 16.016 | odgovori: 23

...je že kdo bil tu na morju?

zanimajo me vaše izkušnje, vse kar bi mi pomagalo pri odločitvi kam na dopust. Zanimajo me apartmaji, predlogi zanje, po zmerni ceni, blizu plaže. Imamo dva mala otroka, tako da se mora kaj dogajat, kakšno igrišče, lunapark, plaža primerna.....

hvala vam že vnaprej

lp

netki

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

26. mar 2009 12:46

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1739 Glej, če bo pogledala po bazi forumov, boš našla en kup tega o dopustih. Itak, da je v vseh teh bolj znanih krajih štantov, lunaparkov, igrišč... In če ti npr. v Biogradu ne bi bilo všeč, imaš itak le par minutk vožnje do Filip Jakova, ali pa greš na trajekt in si v par minutah na otoku Pašmanu. Po zmerni ceni greš letovat izven sezone, ponudniki apartmajev imajo ponavadi tudi cenike obešene na svojih spletnih straneh. V sezoni letovat po zmerni ceni en pljunk od plaže...v krajih, ki jih naštevaš, že ne. Ognjič

lojtra1  

član od: 26.1.2010

sporočila: 28

13. jun 2010 10:20

Letos greva s fantom letovat v Biograd, mi lahko kdo svetuje na katere plaže se splača iti v okolici Biograda? lojtra1

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

13. jun 2010 16:02

Zelo lepe plaže v kampu Soline- toda zelo polno. Mi smo se kopali desno od marine v biogradu- tudi lepo toda ni sence.

Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

14. jun 2010 12:35

Če imata rada gužvo potem priporočam drugače pa je za znoret tok je gužve,seveda v sezoni,razen če bosta raziskovala kakšne kotičke,kjer bosta imela malo zasebnosti.

lp

-pika

 

 

lojtra1  

član od: 26.1.2010

sporočila: 28

14. jun 2010 19:11

Namerava iti v začetku julija upam, da še nebo prevelike gužve. lojtra1

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

14. jun 2010 22:26

Sicer ne vem, kateri Zaton si imela v mislih, pa vseeno. Ta Zaton pri Zadru (avtokamp in app naselje) je zelo zanimivo in zeloooo nagužvano. Sama tja ne bi šla, smo pa bili 2x na ogledu, ko smo bili v Privlaki. Imaš vse to, kar si naštela. Z majhne otroke se mi zdi primerno, ponudba v naselju je pa tudi odlična.

KDM  

član od: 9.1.2010

sporočila: 25

14. jun 2010 22:59

Jaz ti priporočam Zaton ,mi smo hodili tja kampirat pred 22 leti in so bili to najlepši dopusti. Kamp in APP naselje je urejeno ,čisto ,zabavo imaš vso tam ,trgovine, butike , restavracije z hrano ,zdravnika, itd.... Najpomenbnejše pa je čista in urejene plaža, čista voda z mivko ter zelo daleč plitka zelo primerna za male otroke . To je moje mnenje tako je bilo včasih in takrat je bil eden najlepših kampov v bivši jugi . Lep pozdrav. PS . V Biogradu je v sezoni na plažah taka gneča ,da ti ležijo dobesedno na glavi. KDM

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

14. jun 2010 23:18

Draga lojtra1, predvsem prosim definiraj kaj je zate lepa plaža..... ker če mene vprašaš, v Biogradu in okolici ni lepih plaž, zanesljivo jih je pa veliko, ki se s tem ne bodo strinjali. Kaj prišakuješ? Pesek, skale, beton....? Kristalno čiste zalivčke, v katere skačeš na glavo z visoke skale, ali plitev peščen zaliv, v katerem se lahko vedno z nogami dotakneš dna? Bife, sončnke in lunapark na plaži ali mir, po možnosti brez sosedov levo in desno? Ker to so bistveni podatki.... Pa lep pozdrav! Sonja

gobica1402  

član od: 21.7.2007

sporočila: 468

15. jun 2010 8:54

Mi smo bili lani v apartmaju, v kraju Sv. Petar. Apartma oddaljen 15 m od morja, le-ta očesu vedno viden, morje čisto, mivke ni bilo, ampak betonska plaža. Mi smo bili zelo zelo zadovoljni, čeprav ni otroških igral, ker sta se otroka (tedaj stara 2.5 in 4.5 let) nenehno kopala ali pa igrala na plaži. Ponoči je bil ljubi mir, čeprav je bil zraven kamp. Zvečer sprehodi, sladoled, iskanje rakcov ali pa ustvarjanje risbic na terasi, otroški ribolov s hranjenjem ribic. Joj, bilo je več kot super.

gobica1402

diana65  

član od: 24.5.2011

sporočila: 22

1. jun 2012 21:06

Letos greva z možem letovat v Biograd na moru, ker pa ne misliva kaj preveč hrane nosit s seboj, me zanima, če katera ve za kakšen trgovski center, kjer bi lahko kupila kaj hrane. Zanima me tudi, če je izbira velika ali je boljše, da greva v Zadar ?



diana65

Sporočilo je spremenil(a) diana65 dne 01. 2012 21:07

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti