Maska za obraz

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

27. mar 2009 1:18

Za domač peeling so včasih none zmlele olupljene mandlje in to moko uporabile kot Vim za obraz.

nola

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

27. mar 2009 4:03

Pa Arganovo olje je čudovito za suh obraz, pa ne jedilno ampak tisto za kozmetične namene.

Kyara

VALENTINA2  

član od: 1.8.2007

sporočila: 34

27. mar 2009 6:17

Meni najbolj dene naslednja zadeva: za piling zmešam žličko navadnega jogurta in žličko koruznega zdroba, za masko pa rumenjak, žličko olivnega olja in žličko medu. Preverjeno pri suhi in zreli koži. VALENTINA2

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. mar 2009 7:42

Pitončica, priznaj, za tisti "lapreri" si je treba vzeti sekundo, dve, da ga dešifriraš))))))))))))) Vendelina jr.

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

27. mar 2009 13:14

Jst sem šla na net brskat, kakšna rastlina neki je šisejdo Mah ne, sej se hecam, ta bi bila mal huda . Dozdaj sem sprobala kar nekaj pilingov in vedno je bil rezultat približno enak - suhost in zategnjenost kože do amena, če sem se po pilingu probala nasmejati, pa sem pa izgledala kot ena beneških mask al pa Joker na kartah. Meni je piling smrt za kožo. Redno jo čistim, mažem in spet čistim, najboljša mi je itak doma sproducirana para za obraz, občasno, ampak res občasno, ko je nuja, pa svojemu skrivaj kradem Diorjev piling za moške, ki sem mu ga skupaj s kremo kupila za novo leto in zdaj ploska od zadovoljstva. Pa ne mu povedat. Za zdaj ni opazil. Košuta Sporočilo je spremenil(a) Košuta dne 27. mar 2009 13:19:26

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

27. mar 2009 13:35

"lapreri"...ta je pa originalna - sem se nasmejala do solz.

Tanja05

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. mar 2009 13:39

Košutič, meni tudi ni bilo jasno, zakaj mi pilingi doma (pa sem kupovala produkte, nisem nič mlelea in mešala) naredi suho in zategnjeno kožo....dokler mi niso lepo razložili, da je fazon pilinga v tem, da se ga vmasira (poudarek je v tem, da se zadeva vmasira in po treh minutah se že pod prsti čuti drugačna koža) v kožo in da potem tisti gel ovlaži kožo, drobci pa potem odluščijo odmrlo kožo. Če pa samo namažeš in spereš, potem se pa zgodi ravno kontra, da tisti gel v pilingu samo še bolj izsuši obraz. Odkar sem tako razsvetljena, si delam piling enkrat na mesec sama, enkrat na mesec ga pa itak naredi kozmetičarka, tako, da je potem koža dvakrat mesečno s pilingom očedena in sem prav zadovoljna z rezultati. Vendelina jr.

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

27. mar 2009 13:54

Razsvetljenstvo tudi zame! Tenkju, Vendy! Košuta

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. mar 2009 15:03

Vendy, daj mi še enkrat pošlji link za tiste gel vložke za čevlje. Že nekaj časa jih kupujem, pa nikoli ne vem, kateri naj bi bili pravi. Trgovine jih imajo cel kup, pa nikoli ne vem, kateri so pravi... Hvala.

Vanja

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

27. mar 2009 20:17

Vendelina jr. je napisal/a:
Pitončica, priznaj, za tisti "lapreri" si je treba vzeti sekundo, dve, da ga dešifriraš)))))))))))))Vendelina jr.

Veš jst sm učenka šole: "piši kao što govoriš i čitaj, kao što je napisano" tko da so mi tovrstni napisi povsem domači, ampak nekak od tebe nism pričakovala "lapreri"

Pitončica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti