Wellness obliži za raztapljanje maščob

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. mar 2009 14:58

Vendy ti si sploh ne moreš mislit kak bi laufala... Začetnica

Somaya  

član od: 17.1.2008

sporočila: 57

24. mar 2009 15:29

Ah, nejevernice. Pa saj vam tega ni treba kupovat, noben vas ne sili. Kar pa se tiče obližev.. glede na razvijajočo se znanost ni vrag, da ne bodo slej ko pre (če že niso) kaj odkrili. Po mojem mnenju so le napačno poimenovani ko "obliži za hujšanje", saj z njihovo pomočjo ne bomo izgubili ravno tiste ciljne maščobe. Bo pa verjetno boljša curkulacija, kakšen hribček celulita manj in pa seveda manj vode v telesu. Sama sem poskusila le kremo Somatoline (http://www.lekarnar.com/Zdravila-brez-recepta/Hujsanj) ki jo lahko kupiš le v lekarnah. Izkušnje? Ponoči mi je bilo vroče po celotni namazani površini kože in dejansko(!) sem izgubila 2 cm obsega stegen. Uglaunem voda verjetno, a vseeno ne moremo reči da ne pomaga... Somaya

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

24. mar 2009 18:10

Ah ja vse mogoče se prodaja, samo da se proda in zasluži... Je pa dokazano da dolgotrajno pomaga edino da spremeniš način prehrane in da vsaj 3x na teden telovadiš. No tako meni uspe obdržati težo. Več manjših obrokov pa na eliptik za pol ure da se spotim in sem v lička rdeča kot rak. kordelina

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

24. mar 2009 20:54

Tista, da si daš obliž čez usta je najboljša....

 

sem slučajno teden dni sprobavala en tak izdelek. Vsak dan na ramo tale "pik flajšter" in drugi dan novega. Na tehtnici ni bilo rezultatov, čeprav sem zaradi pisanja diplomske popoldan in večer  in malo noči hrustala jabolka, čez dan pa zdrav zajtrk in kosilo - zmerno.

Vse, kar sem opazila je bilo to, da sem komajda dočakala uro, da se iz službe zakadim v WC. No, če so obliži  za urejanje prebave, potem so. Za zmanjšanje kilaže  pa iz prve roke povem, da ziher niso.

Titta

lana_s  

član od: 17.2.2009

sporočila: 35

26. mar 2009 9:35

Za te obliže piše, da so to vrečke, ki si jih nalepiš na trebuh in noge, ne pa obliži "a la flajšter" kot tisti nikotinski. ok, vidim, da ste ful skeptične. Pa jih je katera mogoče res probala - te wellness obliže? lana_s

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

7. apr 2009 13:13

Moja sodelavka je v upanju, da bo brez tega, da bi se namatrala, izgubila nekaj teže, kupila te čudežne obliže (sicer ne vem točno katere) in ne boste verjeli...delovalo je. Apetit se ji je povečal in je pridobila v dveh dneh malo več kot 3 kg... Obliži delujejo ampak v obratno smer... angie

lana_s  

član od: 17.2.2009

sporočila: 35

8. apr 2009 8:19

Uh, v dveh dneh več kot 3 kg? Potem pa je res morala konkretno jesti, da se je toliko zredila v samo dveh dneh. Je to sploh mogoče? Jaz sem jih vseeno naročila, samo jih imam zdaj komaj dva dni. Tako da poročam, ko mine teh 14 dni. Nisem pa se nič zredila :) lana_s

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

9. apr 2009 9:05

Ja, sama je rekla da se je toliko zredila. In je obliže vrgla stran. Tako, da bo treba ubrati drugačno pot do zmanjšanja teže. Lana, želim ti veliko uspeha pri obližih in čakam na tvoje poročanje. angie

lana_s  

član od: 17.2.2009

sporočila: 35

17. apr 2009 15:15

Sem že malo pozabila na to temo :) Jutri oziroma v nedeljo se tehtam in merim (ker se 1x na teden) in bo takrat 14 dni mimo. Po prvem tednu sem imela 1,5 kg manj in 1,5 cm okoli trebuha manj. Komaj pa čakam na nedeljo in potem javim končni rezultat. lana_s

Zmajcica  

član od: 18.11.2006

sporočila: 36

17. apr 2009 16:27

Punce, dokazano je, da je vse v glavi... če verjameš in se veseliš, da bo obliž pomagal, bo pomagal, kot pri tabletah za glavobol, prav sprostiš se, ker veš, da bo sedaj tableta naredila svoje in ta sprostitev še najbolj pomaga, tako je tudi z obliži, verjameš in se pozna, če ne verjameš ne bo nič iz tega, tako je to s čudežnimi izdelki, čudež je v glavi Zmajcica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti