Wellness obliži za raztapljanje maščob

lana_s  

član od: 17.2.2009

sporočila: 35

tema odprta - 24. mar 2009 9:48 | ogledi: 3.395 | odgovori: 24

Prejšnji teden so se moje sodelavke ful pogovarjale o nekih obližih za hujšanje. Mislim, da so to tile http://www.priskrbi.si/oblizi-za-raztapljanje-mascob , ker drugih pod tem imenom nisem našla. Trdile so, da so z njihovo pomočjo kar nekaj kg izgubile in kako so bile presenečene nad rezultatom. Ker sem nova na tej firmi, nisem ravno razglabljala o njih, me pa zanima kaj vi mislite o njih. Jih je katera preiskusila? Kakšen je bil rezultat?

lana_s

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. mar 2009 10:02

Lana, z leti se boš naučila, da največ kozlarij in kozmičnih neumnosti človek sliši v babjih debatnih krožkih v službi....in da se je treba takim krožkom izogibati in se družiti s kakšno spolno uravnoteženo skupino (fantje in punce). Obliž, ki vpija maščobe? Jejhata....jaz sem sicer družboslovka, ampak kolikor mi nese iz srednješolskega znanja, presnova maščob se začne v ustih in potem se začne intenzivno tam doli južno od želodca (tanko črevo, jetra....te stvari), koža pa kaj silno v ta proces ni vključena. Zna biti, da ti obliži malo potegnejo površinsko vodo ven iz kože (podobno, kot tisti obliži za čiščenje por), zna biti, da ti obliži delujejo podobno kot anticelulitne kreme (s tem, da so kreme cenejše), v vsakem primeru pa človek 2 kili shujša z vsako korektno dijeto v dveh tednih, ni vrag, da ne shujša. Lahko si pa zraven prilepiš kak hanzaplast, pa bo placebo učinek Vendelina jr.

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

24. mar 2009 10:37

Vendelina, se pa včasih fino narežiš na račun takšnih debat. Ne da sodeluješ v debati, ampak samo poslušaš. Si razmigaš obrazne mišice, da je veselje, ne rabiš nobene lifting kreme. So imele enkrat ženske v službi debato o teh obližih, pa sem rekla, ja, da delujejo, seveda, kaj so tako skeptične. In me vse popadejo, a res, pa to je krasno, grem takoj ponje. Pa sem rekla, ja, seveda rabijo, če si jih čez usta nalepiš. Ampak včasih je fino priti v takšen ženski krožek, ker ponavadi tam vedo povedati, kje se dobijo takšni in takšni čevlji malo ceneje in podobne stvari... Moycaa

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

24. mar 2009 10:40

Sicer je pa kriminal, da uporabljajo besedo wellness v ta namen, ker je wellness čisto nekaj drugega Moycaa

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. mar 2009 10:43

Skratka, če bi slučajno katera prišla do teh obližev, ki zagotovo pomagajo, naj jih še meni dostavi ene 10 paketov. Začetnica

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

24. mar 2009 10:59

jaz sem prepričana, da bi bili vsi zdravniki idealne teže, če bi kaj od teh tabletk in obližev čudežno delovalo. klavdija

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

24. mar 2009 11:03

Klavdija, saj so čudežni ti obliži, samo je pomembno kam si ga nalepiš, ne na ramo, ampak čez usta. Moycaa

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. mar 2009 11:40

Pa če imaš obliž 24 ur na ustih, ni vrag... Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. mar 2009 11:41

Vendelina jr. je napisal/a:
Pa če imaš obliž 24 ur na ustih, ni vrag... Vendelina jr.
Kaj praviš bi jaz to probala? Ni hudič, da ne rata... Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. mar 2009 14:00

ZAČETNICA je napisal/a:
Vendelina jr. je napisal/a:
Pa če imaš obliž 24 ur na ustih, ni vrag... Vendelina jr.
Kaj praviš bi jaz to probala? Ni hudič, da ne rata... Začetnica
Ti, draga lady beginner, kar malo na Zlatana pomisli, pa malo okrog hiše teci...pa ne boš rabila nobenega flajštra Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti