Iščemo pasji hotel

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

29. jul 2010 20:32

Bom sporočila. Sama imam dva psa in vem, kako stresno je to za kosmatinčke. Sedaj sem začela s striženjem in upam, da bom kmalu tudi začela s pasjim hotelom. mišika

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

1. mar 2011 11:56

že sprejemamo naročila za čuvanje psov: tel. 051/713-201 Klavdija mišika

kozamurnik

sporočila: 2311

27. dec 2012 0:13

Da se navežem kar na to temo.

Zanima me procedura v hotelih, kjer so dovoljeni psi.

Razen tega, da je treba plačati določeno ceno/ dan, ne vem nič drugega.

So torej psi skupaj z lastnikom v sobi,  ali morajo imeti kake posebne papirje, opremo( box, ali ležišče)kako je s hrano?

Letos gre moja mami v ene toplice, kjer so psi dobrodošli(vsaj tako piše)  in bi rada psa vzela s sabo, pa ne ve nič o  proceduri in pogojih,  info po  telefonu  so bile bolj skope. Ima kdo izkušnje ? Zelo jih bova veseli.

murnik

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

27. dec 2012 7:19

2x, v dveh različnih hotelih smo imeli psa s sabo na Dunaju. Kuža je bil z nami v sobi, sem pa v drugem hotelu morala podpisati, da  ne bomo s sabo pripeljali na zajtrk. Počakati nas je moral v sobi.

 

Plačali smo pa približno 10 € na noč zanj.

Nena

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

27. dec 2012 14:27

kozamurnik je napisal/a:

Letos gre moja mami v ene toplice, kjer so psi dobrodošli(vsaj tako piše)  in bi rada psa vzela s sabo, pa ne ve nič o  proceduri in pogojih,  info po  telefonu  so bile bolj skope. Ima kdo izkušnje ? Zelo jih bova veseli.

Od vsega bo daleč, daleč najbolje, da pokličeš v tiste toplice in boš izvedela vse o tem, kako je tam s psom. Običajno so na recepcijah zaposleni prijazni, komunikativni ljudje. In oni ti bodo iz prve roke vse povedali. Ne glede na to, da so bile prvič informacije skope, morda so pa imeli pred pultom celo črto ljudi za prijavo/odjavo. Pokliči popoldan, po 15. uri, ko običajni vrvež prihodov poneha, odhodi so pa tako ali tako bili že dopoldan. Pa razloži, da mama s tem nima izkušnej in bo vesela informacij.


rimljanka

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 27.dec 2012 14:29

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

27. dec 2012 15:12

Vse je različno od hotela do hotela. Od cene, do tega koliko in kje se živalski gostje lahko gibajo po prostorih. Zato bo res najbolje, da se z mamo po natančne informacije obrneta prav tja, kamor se bo mama odpravila.

Jima pa zagotovo ne bo hudega, ker nenavsezadnje bosta oba njihova gosta in za goste je potrebno poskrbeti kot se zagre, da se vedno radi vračajo in dober glas zanesejo med prijatelje in znance. Saj veš, da gost prinaša

zeta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti