Vanilija

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

26. avg 2010 7:01

Ojla! Kako pa je z vanilijo? Imaš mogoče zopet za prodat kakšen strok? Lani sem prepozno videla tvoj post, pa sem ostala brez. Če res tako krasno diši, kot ste pisali...... leny

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

26. avg 2010 10:07

Za vanilijo sem samo takrat uskočil, ker ni bilo druge poti. Zdaj je to urejeno in se lahko obrneš na: TEO Trade, trženje eteričnih olj in storitve. Na vasi 27, SI - 5281 Spodnja Idrija Tel.: 041/455-151 E-mail: teo.trade@gmail.com Razen vanilije imajo še popre in po novem tudi baobab. Sergej C

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

26. avg 2010 10:28

Če imaš čas, bi te prosila, da razložišk ako se uporablja baobab?

Hvala za odgovor.

nola

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

26. avg 2010 10:58

Obljubim, da si bom konec tedna vzel čas in nekaj več napisal. Že zato, ker se bomo v bodoče verjetno redno srečevali z njim. Zadeva je tako zanimiva, da so EU in ZDA to uradno odobrile kot hrano in ne prehrambeni dodatek. Sicer je pa to sadje, ki je že na drevesu suho, naravni antiseptik, da se na suhem desetletja ne pokvari, absolutni rekorder z antioksidanti in na koncu ima še nam domač kiselkast okus kot kaka sušena jabolka pokapana z limono. Za povrhu se to sadje polno pektina in se topi v vodi. Če zmešaš z vodo, dobiš gosti sok, če dodaš soku in zavreš, dobiš pa marmelado. Sergej C

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

26. avg 2010 13:05

Hvala za odgovor, Sergej C! leny

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti