Umrl damian cavazza

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

22. mar 2009 12:56

oj, ma ste eni prav....., da ne rečem kaj.. kaj se delate pametni ob takih dogodkih... mi vsi tukaj sočustvujemo.. meni je kri pognalo v glavo - ob tem sporočilu... tako mlad človek... čisto sem šokirana.. to je res hudo... in ta minljivost življenja, zdaj si, že jutri pa... spoštujmo drug drugega in trenutke, ki jih preživljamo skupaj... lp inteligentka

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

22. mar 2009 18:29

res je, pe čeprav se sliši še tako čudno, Izginil je, ker se mu je zasukalo ... Njegovam mama pravi in to se mi zdi najbolj tragično, da bi lažje prenesla, če bi bil mrtev. Nad tem dejstvom sem zgrožena. Da ne bi vedela kaj se dogaja z meni ljubo osebo, to bi tudi mene bolj žalostilo, kot, da ne bi vedela kaj je z njo. To še bolj, bolj boli... Življenje je kratko, zato ga izkoristimo maksimalno. anitram1

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. mar 2009 18:34

Dolores, jaz pa to čisto razumem, moj oče je bil pogrešana oseba in ni tisti vmesni čas je bil ubijajoč za vse.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti