Umrl damian cavazza

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

20. mar 2009 19:28

Nola, bravo. Končno ena pametna ugotovitev. Sožalje se izreče neposredno svojcu ali kvečjemu s s sožalno brzojavko, ne pa kar tako po forumu. zoja2

kletka  

član od: 1.5.2007

sporočila: 151

20. mar 2009 19:44

Ne pretiravajte. Pač se je zgodilo nekaj takega, ob čemer se je marsikdo za trenutek ustavil in se zamislil o tem, da je "dolgost našega življenja kratka", še posebej zaradi podatka o njegovi starosti. In če nekdo zapiše, naj počiva v miru, ni s tem storil nič slabega in ga zaradi tega ni treba obtoževati. Pač je to zapisal/a, tisti, ki pa se s tem ne strinja, pa pač naj ne sodeluje v tem. kletka

kozamurnik

sporočila: 2311

20. mar 2009 20:37

Nola,lepo napisano. Kljub dobrim namenom ostalih,sožalja na forumih...vsaj meni delujejo zelo neosebno in prazno. Mislim, da bi bolečine svojcev veliko bolj spoštovali z molkom. kozamurnik

Matejčika  

član od: 26.2.2009

sporočila: 146

20. mar 2009 21:18

Nisem vsega prebrala, ampak bom povedala svoje mnenje. Jaz sem pred letom dni izgubila sina. Ni bilo lahko, ampak sem bila vesela, da so se moji bližnji pogovarjali z mano in z možem o najinem sinku. V tistih trenutkih sem zašla na razne forume, ker sem hotela vedet, če obstaja še kdo s takšno bolečino (seveda jih je preveč takšnih), povedala sem svojo zgodobo popolnim neznancem, samo zato, da bi celemu svetu sporočila, kako hudo mi je. Včasih so me kakšne besede tudi potolažile. Molk (bližnjih) je bil zame nekaj najgroznejšega. Sem imela občutek, kot da ignorirajo mojo bolečino. Tako da po moje, ni nič napačnega, če tukaj na nekem xy forumu izrečejo sožalje svojcem, pa četudi nikoli nebodo tega prebrali. S tem sami sebe opominjamo, kako kratko je življenje in morda z izrekom sožalja, vsaj malo bolj polno živimo. Matejčika

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

20. mar 2009 22:31

Matejčika,niti slučajno ne morem vedeti,kaj si preživljala.Je pa izguba bližnjega nekaj hudega,kaj šele otroka.....Upam,da imaš voljo za naprej.Tvoji so verjetno molčali zato,da te ne bi na vsakem koraku spominjali na otroka.Čeprav je res najbolje govoriti o tem,saj se pozabiti ne da.Bodi močna. sara_k

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

20. mar 2009 22:37

Matejčika. se popolnoma strinjam, tudi sama sem šla skozi to in zato ne vidim v tem, ko neznanci izražajo sožalje, prav nič slabega. Ne moremo si zatiskati oči pred tujo žalostjo, sočustvovanje pa je dobronamerna reakcija posameznika. daga

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

21. mar 2009 6:25

Ker medijev nisem spremljala, sem izvedela tukaj... in me je ZELO šokiralo... iskreno sožalje svojcem

Lep dan in veliko se smejte

karajan  

član od: 21.2.2007

sporočila: 98

21. mar 2009 7:11

Sožalje, mislim pa, da ta članek vsekakor tu nima nič iskati. Te novice lahko komentiramo na že omenjenem žurnalu, 24ur itd. Lp M. karajan

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

21. mar 2009 7:50

zakaj pa ta članek ne spada sem? Tako kot je kuhanje del življenja je tudi smrt. In če se tu gor pogovarjamo kam bomo šli letos na dopust, se lahko pogovarjamo tudi o manj veselih dogodkih, da se spomnimo minljivosti in da začnemo ceniti vsakdanje malenkosti, .... sožalje vsem, ki so izgubili sina, brata, svaka, strica,prijatelja,... kleo

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

21. mar 2009 11:21

Sicer nima povezave, ampak zamislite, da nekdo odide iz tvojega življenja, pa ni umrl. Nas je zapusti mož, oče in sin, pa tudi direktor družinskega podjetja. Pa ni mrtev. Ugotavljamo kje je, kako je, rešujemo spremljajoče pravne probleme ... Izginil je, ker se mu je zasukalo ... Njegovam mama pravi in to se mi zdi najbolj tragično, da bi lažje prenesla, če bi bil mrtev. Nad tem dejstvom sem zgrožena. Dolores Sporočilo je spremenil(a) Dolores dne 21. mar 2009 21:46:16

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti