Potovanje na kubo..

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

tema odprta - 19. mar 2009 11:42 | ogledi: 3.829 | odgovori: 14

ali morda katera, kateri - katera želi na kubo, pa ne najde sopotnika?! samo resni predlogi, za sopotnico ali sopotnika 27 - letnemu dekletu... prosim brez napotkov, ali kakih nasvetov glede varnosti itd..... poznamo vse to... pa, pa inteligentka

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

19. mar 2009 12:18

Poskusi tukaj: http://www.sta-lj.com/forum. Jaz sem že bila, sicer pa ti tudi sami ne bo prav nič hudo strelka

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

19. mar 2009 16:16

oj, hvala... saj ne sprašujem zame, ker jaz sem pa že starejša bejba.... mama itd... bom pogledala gor... a si ti sigurna, da je za it sam? jaz ne bi zaupala... pogumen moraš biti - jaz sem, to dekle pa tega ne prakticira... pa, pa inteligentka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

19. mar 2009 16:32

inteligentka, na Kubo lahko greš sam, glede varnosti ni problema, izjemno varna država je to, a moraš tudi tam, kot povsod drugod,  upoštevat določena popotniška pravila. A se še vedno lahko kaj zgodi, meni so sredi Havane z vratu strgali verižico in so mulci izgubili v tistih ulicah.  Pa kaj, zame Kuba zavoljo tega ni niti malo manj lepa, privlačna in kar kliče po še kakšnem obisku.

Saj bo dekle na popotniških forumih marsikaj prebrala. Bi se tudi tu dalo marsikaj napisat, a bom upoštevala tvoja navodila iz uvodnega teksta k temi  in ne bom dajala nikakršnih napotkov ali nasvetov, čeprav se jih je v popotniškem nahrbtniku kar precej nabralo.

Pozdrav, dekletu pa želim prijetno družbo,

Mamamia

mamamia

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

19. mar 2009 17:11

oj, saj ni problem, itak, da lahko kaj poveste v zvezi z vašim popotovanjem po kubi - napotki in nasveti so tudi dobrodošli... sem mislila v zvezi s temi nasveti bolj na to, da ne bi bilo kakih pridig negativnih glede iskanja sopotnika, sopotnice preko interneta... drugače pa super, kar dajte si duška, seveda tudi vi mamamia.. pa, pa - na tistih linkih zgoraj pa nisem nič našla - je pa super, da sem jih spoznala - zelo zanimivo inteligentka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

19. mar 2009 17:42

Če bi se jaz javil za sopotnika, pol pa pridem kot babysitter, to pa ne bom, če pa je kakšna mladenka ( tam okoli petdeset  ) z podobnimi problemi, bi si pa vrzel čas, če pa bi kakšna v najboljših letih ( okrog šestdeset )  kaj takega ( slučajno ) potrebivala potem.................računajte na mene

ežoj

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

19. mar 2009 17:58

Lej ga, lumpa, takoj izkoristi priliko za ženitne ponudbe RadaJem

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

19. mar 2009 18:11

Inteligentka, če dekle ni za solo variante (in glede na to, da ti zanjo iščeš sopotnika, izgleda, da res ni), potem naj raje ne hodi sama. Za to si, ali pa nisi. Jaz sem sicer prepričana, da se najbolje putuje, kad putuješ sam, si pa lahko predstavljam, da nekoga ob takšni misli zmrazi Če bi želela najti sopotnika, ga bo na forumu STA z lahkoto našla, ker je Kuba vedno izjemno popularna destinacija. Lahko pa se seveda pridruži tudi bolj organizirani varianti. Za ostalo glede Kube sem pa tudi jaz na voljo. strelka

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

20. mar 2009 8:36

oj, za ostalo glede kube sem pa tudi jaz na voljo - kaj misliš s tem? oj ežoj - nasmejala sem se ob tvoji ponudbi - mladenke pri petdesetih in v najboljših šestdesetih letih... hahaha jaz pa se bojim teh prihajajočih let in nabiranja kilogramov itd.... pa, pa inteligentka

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

20. mar 2009 8:55

Ja če bo potrebovala kakšne informacije.... strelka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti