Zelo umazane fuge med ploščicami

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

18. mar 2009 14:33

Kar se tiče omike, si najprej odpri kakšen slovar in preveri kaj to pomeni - izražanja svoje mnenja pač ne. Torej o moji omiki presneto težko sodiš na podlagi posta, v katerem brez žaljenja, poniževanja in omalovaževanja drugače mislečih podajam svoje mnenje. In lahko si tudi pametna, pa žal to skrivaš za tem da si vedno "pametna". Škoda, res. Definitivno pa se ne bova prepirali, ne. Ker se ti ne znaš, vsaj argumentirano ne. Ti obvladaš le omalovaževanje in poniževanje, prvo in mogoče še drugo repliko v kateri ponoviš prej navedeno, potem pa ti zmanjka in se umakneš. Torej bodi skrajno dobro v svojem prepričanju o superiornosti in zagledanosti sama vase - jaz te tu zapuščam. Pa lepo pozdravljena tja gor na tvoj Olimp. Issi

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

18. mar 2009 18:42

Issi, vprasanje kako bo barva za fuge prijela ce so lete s sajami umazane. Res je vprasanje, o kaksni "skodi" govorimo. Mogoce bo potrebno fuge enostavno odstranit in zafugirat na novo. LP, R.

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

18. mar 2009 22:16

@inteligentka Jaz bi na tvojem mestu vprašala kakšnega pečarja za nasvet. Mislim, da imaš 3 možnosti: 1. fuge očistiti ( težko , če bo šlo ) 2. fuge prebarvati ( mogoče ne bo prijelo ali pa bo čez nekaj časa zopet ven udarilo ) 3. fuge se da zdrzati ven in ponovno zafugirati Noben način pa ne bo prinesel stanja pred požarom. @vsem prepirljivcem Zakaj vas motijo razne kritike drugih, preskočite post in berite naprej ostale poste. Če nekdo napiše nekaj kar vam ni po volji, ga pustite in ne bo nobenih razburjanj več. Če ne bo odziva na njegovo pisanje, bo slej ko prej tudi on utihnil, tako pa jih samo podžigate. Če na majhen plamenček damo polena, bo nastal velik ogenj. Če pa ga pustimo, pa hitro ugasne ! Vsem želim čim manj takih plamenčkov, pa naj bo to na internetu ali pa v vašem življenju! LENČA http://www.moj-album.com/uredi/lencaa/144316

jancijak  

član od: 11.12.2008

sporočila: 24

19. mar 2009 9:35

Jaz pa imam drugačno težavo in sicer je tam kjer imam silikon ( v tuš kabini ) vse plesnivo.Ali se da to kako rešiti? Lep sončen pozdrav. jancijak

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

19. mar 2009 10:50

jancijak je napisal/a:
Jaz pa imam drugačno težavo in sicer je tam kjer imam silikon ( v tuš kabini ) vse plesnivo.Ali se da to kako rešiti? Lep sončen pozdrav. jancijak
Silikon postrgaš ven in na novo zakitaš s silikonskim kitom. K

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

19. mar 2009 11:36

oj, to je zelo problematična zadeva... glede teh fug... zato, ker so strokovnjaki že naredili red v hiši, le te fuge so še problem.. ploščice so položene na plošče - ni zid, in to razbijat je problem - in prav to grozi zdaj - da bo treba vse na novo.. fuge metat ven pa je menda problem... hiša ni moja, le del moje družine je vpleten kot izvajalec del... glede plesni - se kupi v drogeriji sredstvo za ćiščenje - ampak pri nas je bil zid plesniv, za silikon pa ne vem, kako to izgleda... ali se ta plesen zažre vanj.. draga issi - če bi bila fantič, bi te pecala... hahaha... - no ja, mogoče bi se pa zadovoljila tudi z bejbo... hahahaha.... ampak res je - ni za delat panike, meni je kar zanimivo tudi, ko se ostro krešejo mnenja... in se raz....ste... hahaha je pa tako - volk je volk, kura pa kura - in spremeni, ali pa zamenjaj jima naravo - lastnosti... pa, pa inteligentka

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

26. mar 2009 13:09

oj, samo, da vam povem, kako smo rešili problem... se je drsalo fuge dol in "jovo na novo".. ni bilo druge, z ostalimi pripomočki - čistili se ni dalo sčistit... hvala za nasvete... by inteligentka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti