Hotelirji, na pomoč!

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

tema odprta - 17. mar 2009 11:42 | ogledi: 1.618 | odgovori: 3

Spet se obračam na vse brihtne glave tukaj na kulinariki, če bi mi kdo lahko pomagal s kakšno informacijo iz prakse. Potrebovala pa bi nekoga, ki dela v kakšnem hotelu, saj delam seminarsko nalogo na temo koordinacije med hotelskimi oddelki. Je kdo, ki bi mi lahko dal kak nasvet?

saj imam doma že en kup gradiva, pa nikjer ni ničesar oprijemljivega, le gola teorija, jaz pa bi rada obogatila nalogo s čim bolj "konkretnim". Torej, če kdo dela v hotelirstvu in mi lahko pomaga, naj se mi lepo prosim javi na ZS.

Hvala lepa in lep pozdarv.

nike

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. mar 2009 12:28

Hm, v primeru, da tukaj gor ne dobiš nobenega človeka "iz prakse", pa kar pot pod noge in v prvi najbližji hotel. Po moje ti bodo radi pomagali.

Lp

cervus

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

17. mar 2009 13:52

ja, to bom tako ali tako morala narediti za praktični del naloge. želela sem samo še kako dodatno informacijo - če rata, rata, če ne pa ne :) provati ni greh, kaj :) nike

loli  

član od: 12.1.2008

sporočila: 13

17. mar 2009 18:44

imaš sporočilo na ZS loli

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti