Delo v tujini

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

17. mar 2009 14:18

Grobost ni isto kot direktnost, upam, da to res ločite.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

17. mar 2009 14:32

oj, vendy je jastreb, ki pikira na žrtve - to je grobost... vendyina izjava - pojdi na pedikuro, ker te to žuli.... to je pa direktnost... no ja - magisterija res nimam - bi pa bila priviligirana, če bi govorila, da ga imam... pa, pa inteligentka

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

17. mar 2009 14:38

Jaz Vendy kar preskočim - pa je. Druga mnenja so veliko bolj privlačna. In se iz njih lahko kaj naučim oziroma izvem. To je moja taktika! rolada

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

17. mar 2009 14:49

Jaz pa sem frizerja dojela kot samo eno ilustracijo banalnosti, na katere morda niti ne pomisliš takole na prvo žogo, je pa dokaj pomembna. Ko sem sama živela v tujini, sem se tudi malo tresla, ko sem šla prvič k frizerju :) Seveda pa obstajajo bolj pomembne stvari, da. Mislim, da je to precej samoumevno in ne rabiš ravno magisterija, da ti je to jasno. RadaJem

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

17. mar 2009 14:54

Jaz pa menim,da se tukaj ne gre prepirati.Vendar opazam,da imajo nekatere osebe kar nek privilegij in se jih vedno zagovarja s strani moderatorke. Tudi sama se drzim roladine taktike. Majdina

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

17. mar 2009 15:35

Dobro napisano Majdina. Tudi sama sem pravkar nekaj podobnega razmišljala, ko sem brala celo zadevo. Kakorkoli že....ni fer. Ne bi se rada prepirala, ampak dobila sem občutek, da res moderatorka, ko je zbrisala mnenje od Inteligentke, kar po moje sploh ni bilo žaljivo-sem ga prebrala preden je bil zbrisan-ima res Vendy neke privilegije. Zakaj se pa ne brišejo vmes mnenja, ki jih napiše Vendy, ko so včasih prav, ne vem kako bi naj napisala....žaljivi ampak na "strokoven način". Upam, da me razumete kaj hočem povedati. Gospa Vendy, že iz napisanega vidim, ko berem vaša mnenja da ste zelo šolani in dostikrat napišete res čudovita mnenja, samo vmes res imam občutek, kot bi samo čakali, da bi nekoga užalili. Pa brez zamere. Saj do zdaj me še niste nikoli užilili in tudi moj namen ni ta, da bi jaz vas. No nočem se z nikomer prepirati, res ne, (če ni potrebe) ker ste drugače vsi fejst kulslo člani, ki radi pomagati pri vseh mogočih zadevah, ko vas človek potrebuje. Pa lepo se imejte. bisagolf

neznan uporabnik

17. mar 2009 15:53

ne hodite delat v tujino dokler imate kruh doma.tujina je lepa samo za turiste.kar se pa tiče zadnje teme vsaka direktnost je groba,če ne celo žaljiva.nekomu poveš ljubko realnost v obraz pa je na smrt užaljen.sam s tem nimam več težav,ena beseda narobe pa me izbrišejo.pa lep pozdrav. hmm

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

17. mar 2009 17:01

RadaJem je napisal/a:
Jaz pa sem frizerja dojela kot samo eno ilustracijo banalnosti, na katere morda niti ne pomisliš takole na prvo žogo, je pa dokaj pomembna. RadaJem
Aleluja, še obstajajo ljudje, ki vidijo gozd in ne drevesa. Za vse ostale sem v svojem drugem odgovoru to še eksplicitno razložila s podobnimi besedami, kot jih je uporabila RadaJem. Žal nekateri še vedno niso dojeli. strelka

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

17. mar 2009 17:22

Sigurno je ogromna razlika ali greš sam ali s partnerjem ali z družino. Ali te pošilja država, firma ali greš sam s trebuhom za kruhom. Zamera gor ali dol - tista o frizerju je res mimo, pri taki stvari - no, razen, če imaš takšen job, da moraš biti tipi-topi, pa še to je verjetno problem samo, če greš res nekam v Culokafrijo. Mene bi bolj skrbelo kje bom stanovala, kako bo z mojimi otroci ( pa naj gredo z mano ali ostanejo doma ), kam bom šla po zdravniško pomoč, glede "zaposlitvenih formalnosti" pa je itak potrebno poiskati pomoč in navodila profijev, ne pa na kulinariki. lp, vanjatajnsek

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

18. mar 2009 9:45

oj vsa druščina - tukaj je precej ljudi - čisto v redu in prijaznih... ta kuslo mi vzbuja zaupanje... prav res... se mi zdi, da je tu malo kakih outofthesistem... ljudi.. - razlaga - izkrivljencev... in mi je pa nekaj končno kapnilo, glede na to, da dear vendelina ne odgovarja več, ko se razplete debata in kritike čez njo... ker končno bi pa lahko razložila, da bi vsi mi razumeli njeno ciničnost.. ampak ne, ona se umakne in... uživa... zakaj?! ker ji je uspelo, da se ukvarjamo z njo - govorimo o njej, razpravljamo itd in dear vendy je uspela - dobila je potrebno pozornost, ki jo potrebuje... ja, tu zadaj pa tiči velika osamljenost, ker se po vsej verjetnosti v osebnih kontaktih ljudje umaknejo, ker ne marajo pametovanja na tak oster način... ko te kača piči, si previden.. in tega ne rabimo... kako hudo so nekateri osamljeni... če ne gre drugače, pa se kregaš, da si opažen... hudo, hudo.. dear vendy, saj bi te lahko imeli radi že zaradi tvoje pametnosti, ali pa zaradi ničesar, preprosto radi, kot imaš rad mačko in od nje nič ne pričakuješ... to je to... pa, pa inteligentka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti