Prijateljica kupila nov avto

neznan uporabnik

16. mar 2009 16:22

kakšen dogodek pa je kupiti nov avto.prijatelje povabim na prigrizek in kozarec rujnega tudi brez posebnega razloga.zaradi novega avta pa sigurno ne,saj avto je samo uporaben predmet enako kot lopata ali kakšen drugi pripomoček.pa lep pozdrav. hmm

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. mar 2009 18:07

Ja, samo da je avto malo težje kupit kot lopato. Meni se zdi pa lepo, da se prijateljice dobijo (tudi) zaradi novega avta, pa da so pozorne z darilcem. Že imajo dober razlog za pozornost. 

In ti morda misliš, da si edini, ki kar tako, brez razloga, vabi prijatelje? Saj jih drugi tudi, z razlogom in brez njega, brez skrbi.

Mamamia

mamamia

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

16. mar 2009 18:25

Ja, ampak če je "razlog" je udeležba že skoraj obvezna, a ne

Tanja05

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

17. mar 2009 11:59

ja wran, ti si pa res faca... tako malo si meni podoben po kritičnosti - zanimivo bi te bilo spoznati malo bolj.... jaz pa bi nesla neko simbolično darilo - ker saj te uporabne zadeve si pa ja sam kupiš - eno lepo barvasto - flis, ali kaj že je - odejico... ni draga, je topla in ful prav pride, ker je dolga in mehka in za moje mnenje potrebna v vsakem avtu... pa, pa inteligentka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti