Debelost

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

8. maj 2009 19:54

na pocitnicah ;) drugače pa je bil email naslovljen "koncno en pameten izračun" :) tule link tudi za vse ostale... upam, da bo delovalo. http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=494936 cellnet ps. ko kliknes na link, klikni dowload file, je datoteka excel. se prej pocakas 10 sekund, da kliknes Proceed to File Download Page... skratka tehnilogija... ;) Sporočilo je spremenil(a) cellnet dne 08. 2009 19:58

mk66  

član od: 29.3.2009

sporočila: 32

8. maj 2009 23:09

Sem mislila, da sem počasi okrogla pa sem ugotovila da sem le 12,74% prenizka. Očitno sem prehitro nehala rast. Ste me prav prijetno nasmejali. Pa lep večer vsem. mk66

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

8. maj 2009 23:42

aja, sam se mi zdi pa vseeno zelo pomembna tema, in mislim da se ni treba tolažit s takimi: kot so lepe punce ni nikol preveč, bolje da ljulja nego da žulja.. 1.če ste zadovoljne v svojem telesu se itak nimate kej tolažit, ker tolažbo nucajo tisti, ki jim neki ne sede.. 2.u bistvu še vedno ne razumem kako je človek lahk zadovoljen z lastnostjo telesa, ki ga avtomatsko vrže med rizičnega za marsikatero obolenje :S in to tako lastnostjo, ki jo dejansko lahko spremeni.. (npr obratno kot pri dedni nagnjenosti k raku, to ne rečm, nimaš kej) so, enlighten me :S bannanna_v_slo ;)

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

8. maj 2009 23:44

Ko se staramo, postajamo vse težji. To je zato, ker je v naših glavah vse več znanja. Torej, nisem debela, temveč inteligentna! Moji možgani ne morejo držati vsega tega znanja samo v glavi, pa se širi po celem telesu! To je moja ugotovitev in za njo trdno stojim! Nena-morje

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. maj 2009 23:44

Ne gre za tolažbo, gre za zafrkancijo. mamamia mamamia

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

9. maj 2009 10:23

Vanja, lepo slovensko, bolje , da se na ženski ziblješ, kot pa, da te njene kosti žulijo. P a še res je!! ursa40

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. jun 2012 8:46

Zadnjič je v eni drugi debati tekla beseda o debelosti in postavilo se je vprašanje, ali je debelost bolezen ali ne. Seveda mi ni bilo treba ravno čakati na revijo Polet, da bi razblinila misterij debelosti. Danes je v tej reviji članek o debelosti in posledicah le te. Seveda se takoj zdrzne vsaka ženska, ki ima par kilc preveč. To je pač v naših genih, tu ni pomoči. Vseeno pa je treba čim več vedeti tudi o tej nadlogi, ki lahko preide v velik problem. Ni ravno treba šteti kalorije, je pa treba imeti v mislih vsak dan, da jemo uravnoteženo. Pregreha je seveda dovoljena, dokler je le pregreha in ne navada.

Toliko sem hotela dodati v "pravi" temi. Ker tudi sama nisem imuna na te nesrečne maščobne celice.  

 

 

 

naor

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. jun 2012 9:41

A ni lepše videti žensko s kakšno kilco preveč, saj smo zato brez gubic in z gladko žametno kožo

Trdim in ostanem pri svojem, ni potrebno se strogo držati, le večerje spustiti in na hitro hojo vsak večer.

Uspeh ne bo izostal!

 

Naor, dobro temo si privlekla na dan, branje bo sila zanimivo, že čutim v kosteh

Živi s srcem, ne z glavo.

Terman  

član od: 11.5.2011

sporočila: 277

7. jun 2012 10:25

Res je bolje videti žensko/moškega s kakšno kilco preveč kot premalo. Ne pozabite pa, da je najbolje videti človeka, ki nima nobene kilce preveč ne premalo.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. jun 2012 11:35

Anamarija, samo upam, da ne bo perje letelo, vse ostalo bo ok.

 

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti