Debelost

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

16. mar 2009 7:06

Ahhhh,imam sto kil in mi je fajn. Ze tole pametovanje pozira kile. Majdina

kozamurnik

sporočila: 2311

16. mar 2009 8:03

WRAN51 je napisal/a:
debate o velikih začetnicah se pojavljajo samo na kulinariki. povejte,če bi dobili pismo vse pisano z malimi črkami : bogat sorodnik v ameriki vam je zapustil miljon dolarjev.bi vas nespoštovanje pravopisa zelo motilo.pa lep pozdrav.[pingvin] hmm
Wran, zdaj ga pa ser...! Ukinimo torej tudi vejice,pike in ostalo navlako.Recimo, da bi dobil iz Amerike naslednji brzojav: Mojega pernatega prijateljaCROW-a 51, ustreliti, ne pomilostiti...ampak morda bi bil bolj vesel tega: Mojega pernatega prijatelja CROW-a51, ustreliti ne,pomilostiti! ??????????????! Sicer je ta zgodba zelo stara in malo tako,tako, pa vendar pravijo,da so zaradi narobe postavljene vejice enkrat nekoga zares ustrelili. Torej:Ustreliti ne,-pomilostiti ! Ustreliti,-ne pomilostiti! Malo redu pa le mora bit. Tudi izraz debeluhi je neprimeren! Nasploh se mi zdi, da smo na zelo nizkem kulturnem nivoju,ko govorimo o recimo bolj "postavnih "ljudeh.Pa ne samo govorimo, nekateri dobesedno zijajo ,ko vidijo pretirano debele ljudi... Lepo vas prosim! Vsak zase ve,kaj je zanj najbolje. Mislim tudi, da se z njihovim "problemom" obremenjujejo bolj" suhci" kot oni sami.In imajo prav. Osebno poznam kar nekaj stokilskih- dobrovoljnih in postavnih , pa veliko veliko suhic-zmeraj jeznih in godrnjavih. kozamurnik Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 16. mar 2009 18:04:05

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

16. mar 2009 9:43

Debelih ljudi ni - smo samo elegantno popolnjeni .

Bernarda

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. mar 2009 10:07

terlikar 1 je napisal/a:

Debelih ljudi ni - smo samo elegantno popolnjeni .

Bernarda

 

Lepega telesa ni nikoli preveč, ali da zaidemo v malo bolj erotične vode: Bolje da ljulja nego da žulja ...

 

Mamamia

mamamia

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

8. maj 2009 16:44

Moja sodelavka, ki je prav prisrčno okrogla je enkrat rekla, da ona ni debela ampak "do konca razvita". Še danes se velikokrat nasmejemo na ta račun. Drugače pa se tudi sama tolažim s tem, da bolje da ljulja.... angie

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

8. maj 2009 18:44

Moja teža je čisto OK, sem samo malo prekratka

Vanja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

8. maj 2009 18:48

Jaz pa spet rabim prevod....mamamia.....Zgleda, da se je moja srbohrvaščina zgubila v Lala land-u, ker je ne uporabljam peveč pogosto.

Vanja

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

8. maj 2009 19:26

Vanja ,nekak tako,bolje da se gujsa kot pa žuli....

lp goga

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

8. maj 2009 19:35

@vanja danes sem dobi po emailu nek racun in izracun pokaze, da sem 3,98% previsok za svojo tezo :) ti lahko posljem, da bos natancno vedela pri cem si ;) cellnet

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

8. maj 2009 19:47

cellnet, saj nisem grozno neproporcionalna, ampak vseeno pošlji. Lako vam, fantje. Ja,kej si se pa potepal? Predvidevam, da mi boš zs poslal?

 

Gogad, Si mi iz srbohrvaščine v kitajščino prevedla. Bom kar možička vprašala, da nas ne bosta rimmy ali jernej začela cenzurirat... 

 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti