Vlečen sladkor

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

15. mar 2009 7:03

No, me je že stana r. prehitela. Sem imela pomisleke o tem, koliko si boš z gradivom lahko pomagala, ker potrebuješ kar nekaj pripomočkov, da se lahko greš tale zucker artistik. Posnela sem nekaj fotografij, na katerih so pripomočki, da si boš lahko predstavljala, kaj potrebuješ. Prsti pa pečejo, masa mora biti  segreta na okrog 55 stopinj, da jo lahko oblikuješ.   Če mi sporočiš mail na zs, ti jih bom poslala.

barbara9

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

15. mar 2009 11:56

Pri delu z vročim sladkorjem obvezno uporabljati rokavice, in sicer kar precej debele oz. na dlančni strani usnjene. V eni izmed številk revije Unikat je bil postopek izdelave lepo opisan. regina

kokica skokica  

član od: 9.1.2009

sporočila: 7

18. mar 2009 11:19

RES STE KRASNE,VSAKA MI JE DALA NEKAJ NAPOTKOV,HVALA VSEM, NO SEDAJ ČAKAM GRADIVO,POTEM PA... VESELO NA DELO.VAM SPOROČIM,KOLIKO PRSTOV SEM USPELA OBDRŽATI NEPOPEČENIH. LEP POZDRAV kokica skokica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti