Facebook

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

3. jan 2012 10:35

Ja , dobro je dvakrat premislit preden spustiš svojo zasebnost v javnost ali obratno kakor češ. Pisanje osebnih podatkov na vse mogoče forume in omrežja je seveda lahko kdaj vzrok, za kakšno neprijetnost.

hedonist

sinicka  

član od: 2.6.2010

sporočila: 304

3. jan 2012 10:44

Ja, res je dobro premislit! Sama sem imela lažni račun, tako, da se nimam kaj bat, pa še aktivna nisem bila z njim. Video sem včeraj slučajno našla. Mogoče bo komu v korist.

sinička

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

3. jan 2012 11:11

Ali ni to vsakomur jasno, kadar karkoli deli z medmrežjem?

Commis débarrasseur

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. jan 2012 11:19

Ko enkrat svoje ime ali druge podatke zapišeš v računalnik, si pečen. Vedno se lahko kdo do njih dokoplje, samo interes mora biti. Tudi če imaš lažni račun ali kar koli že. Meni je to kristalno jasno.

Ne samo fb, vsi internetni forumi, portali, karkoli že .... so eno samo shranjevanje in obdelovanje podatkov.

 

mamamia

sinicka  

član od: 2.6.2010

sporočila: 304

3. jan 2012 11:35

Meni se je zdelo zanimivo videt, da so v 3 letih od tega tipa imeli 1200 strani po kategorijah sharanjene informacije. Vsako sporočio, katero je bilo "zbrisano".

 Eno je vedeti, da se to dogaje, drugo pa videti na lastne oči podatke, katerih nikjer več ne bi smelo biti ! 

sinička

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

3. jan 2012 11:38

Big Brother everywhere! 

 

 

 

naor

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

3. jan 2012 15:10

Saj ni treba na FB, še na računalnik ne, če si lastnik ene štiriindvajsetine podrtega kažuna, si vsak pa še njegov brat, sestrična in bratranec lahko ogleda tvoje osebne podatke z rojstnim datumom in naslovom stalnega prebivališča vred.

Bom predlagala našemu novemu poslancu, da se k tem podatkom doda še največkrat uporabljan recept in najljubša jed vsakega posedovalca nepremičnin.

Da o tem, da bi bil končno že čas da se ženskam odvzame volilno pravico in da se geje takoj pomeče v morje sploh ne izgubljam besed.

 

 

nola

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

3. jan 2012 15:42

nola je napisal/a:

Da o tem, da bi bil končno že čas da se ženskam odvzame volilno pravico in da se geje takoj pomeče v morje sploh ne izgubljam besed.

nola

 

v morje? zakaj pa v morje? ti tiči znajo plavat....bolje, da se jih obsodi na poslušanje poslanskih razprav o družinskem zakoniku, pobralo mogoče ne bo vseh, bruhali bodo pa zagotovo (ma bi kazalo tak tretma odrediti tudi za druge, ki kakor koli ven štrlijo?).

Kdorkoli se spravi na facebook, pa kaj na facebook, kdorkoli karkoli brklja po internetu ali tam pušča svoje dlake, bo tam ostal za večno. Saj tudi s tvojega računalnika datoteke, ki jih izbrišeš, ne izginejo zares (jih moraš prepisati). Kaj čemo, ne moremo biti javni samo takrat, ko nam paše. 

Sonja

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

3. jan 2012 15:53

Torej je še najboljše če stare računalnike in mlade geje zmečemo v morje, tam nekje pred Izolo recimo, pa bomo fentali ne samo dve, ampak kar tri muhe v enem zamahu.

Kaj polderji, otoki!

 

nola

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

3. jan 2012 20:10

Zakaj ni analogije z bankomatom: ko bi dvignil denar z računa, da bi denar vseeno še tam ostal ... Fajn bi blo, a ne?

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti