Kebab

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. nov 2003 9:34

V Parizu sem ga jedla tudi jaz, v Latinski četrti jih je kolikor hočeš. Atija so pa tudi meni odsvetovali, vsaj kar se kebaba tiče. Drugače so mi pa všeč njihovi sendviči, še posebej tisti z mozzarello in pa zelenjavni.

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

14. nov 2003 10:30

Mi smo bili v nedeljo na kosilu v turški restavraciji v Ljubljani, na Karlovški, pa saj se oglašujejo tudi na KulSlo ... Ponudba kebabov je velika, hrana je okusna, porcije so kar prevelike in tudi postrežba je za pohvalit. Mi se bomo prav gotovo še vrnili. TanjaG.

fripokl  

član od: 27.8.2004

sporočila: 1

28. avg 2004 11:57

>Kamnik na Kamniški obvoznici je zakon !.........drugi se skrijejo.....res pa ni isto kot v tujini Turčija......Grčija..... Nič več. Po novem je kebab na kamniški obvoznici za bruhat!!!! Meso je brez okusa, po novem nič več naravni zrezek, ampak umetno predelano (industrijsko mleto). Mislim da ima neprekajen tofu boljši okus. Ne vem, zakaj so menjali kruh?! Na slabše itak :( Sploh pa ne vem zakaj imajo napisano, da odprejo ob določeni uri, če potem še 45 minut grejejo peč. Kdor pa bi pri vseh na novo odprtih lokalih na kamniški obvoznici raje pil v tisti grdi neprijetni baraki, se mi smili. Tisti steroidni dumišlauc, ki ti to svinjarijo zmeče skupaj, pa je pod kritiko. Če se niti tega ne more zapomnit, da je treba naredit kebab brez zelenjave, naj gre raje v Eto kumarce vlagat. Pravtako tudi ne vem, kako mu lahko sredi dneva zmanjka mletega čilija?! Ker čili je res stvar, ki se je pri nas v trgovini enostavno ne da dobit... Predzadnjič ko sem bil tam, je imel "celo" pokvarjen toaster, tako da je bilo možno naročit samo "kebab na krožniku", ki je seveda dražji :( Ko sem bil tam (ZADNJIČ!!!) sem mogu na kebab čakat 1 uro, ker bogi revčki imajo samo en štil za pečenje mesa. Bravo, bravo. Temu, kar ti na kamniški obvoznici naredijo za 950 SIT(predrago!) jaz rečem ODPADNA HRANA, drugega imena si enostavno ne zasluži. Se pa strinjam, da je bil včasih na kamniški obvoznici precej boljši kebab kot v Ljubljani, Mariboru ali Rogaški Slatini (drugje ga v Sloveniji še nisem jedel) Tko da fantje... Če se ne mislite zresnit in popravit svojega amaterizma, močno upam da čimprej izgubite vse svoje redne stranke, novih s takim načinom itak ne boste pridobili!!! Matej Rifelj

misoiaco  

član od: 13.8.2003

sporočila: 9

30. avg 2004 2:08

kebab maš res prou povsod že. V kranju kuj vem za dve lokacije. KRANJ je zakon :))

tejc  

član od: 6.4.2004

sporočila: 65

30. avg 2004 9:40

taboljši je na žel.postaji v Ljubljani pri Ahmetu.Največja svinjarija pa je v Atiju na Starem trgu v Ljubljani čeprav ni kebab ampak giros.

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

30. avg 2004 10:12

Za tiste, ki ste v Štajerskem koncu, se da kupit kebab tudi v Celju in moram priznat, da je zelo super in imajo več vrst mesa, pa priloge. Odprto imajo cele dneve, čez vikend tudi do 4 ure zjutraj! Barbolinka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. avg 2004 13:51

Jaz sem bila prejšnji teden službeno na Dunaju in sem stanovala direktno nad eno hitro restavracijo, moram reči, da sem naravnost uživala v kebabu in vegi falaflu, pa tudi turške pice so imeli. Dober falafel se po moje dobi tudi na Trubarjevi. Loni

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

30. avg 2004 15:14

O.K. Povsod imajo kebab a ga na primorskem ali notranjskem koncu ni ? A kdo to ve? Lumpica

neznan uporabnik

31. avg 2004 11:29

tale matej rifelj je imel pa res slab dan.....kebab v kamniku je isti kot je bil...edino kar se je spremenilo je to da je v lokalu veliko bolj čisto .....kvaliteta je pa daleč pred vsemi .....da o porcijah sploh ne govorim....so 2xvečje kot kjerkoli drugje..... ........sem eden mnogih stalnih strank že vrsto let in je še vedno najboljši.... kar pa se zastrupitve tiče.....se razvijajo pri mnogo nižjih temperaturah kot so okoli peči kebabov.....kolikor jaz vem janez kranski

simon  

član od: 31.8.2004

sporočila: 16

31. avg 2004 17:54

Mateju bi svetoval da v KEBAB v KAMNIKU najde knjigo pritožb in vanjo vpiše vse pripombe....ali pa naj pove šefu, ko bo lokalu....Mislim da vsak gostinec teži k temu da izpolni pričakovanja gostov.... Če pa tega ne upa...pa naj si za en sam dan nedene predpasnik in se sooči z strežbo kebaba in pijače in vsemi težavami in strankami (dobre in slabe volje) in za trenutek razmisli če bi sam bil sam sebi sposoben streči in potem še nadaljnim 100 strankam v tistem dnevu....Sam sem to v nemčiji in sloveniji izkusil in vem da se je najlažje s polno ritjo pritoževat čez vse. Vsem en lep pozdrav in dober tek ob pravem kebabu, ki ga tudi jaz rad pojem. simon vidic

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtTrixi
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti