Gumijasta metla

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

10. mar 2009 4:09

Jaz sem j lani kupila v Hoferju za 5 €. Zraven je bila še lopatica za smeti in mala metlica. Vse po res smešni ceni. Sem zelo zadovoljna z obema, pometata krasno. Če je ponaredek ne vem, vem pa da so dobre, mucike kar same padejo dol, se ne lovijo na metlo. Z drugim penastim delom sem že okna pomivala in je super.

Mislim, da je pisalo, da je metla iz silikona in ne gume.

Moj si je pa za avto kupil enako, isti dan, le da nisva vedela eden za drugega. Kupil si pa je za čiščenje snega iz avta. Moja je oranžna, njegova siva. Moja je v Hoferju stala 5€, njegova na eni pumpi pa 12€. V čem je razlika? Je ni, samo v ceni in barvi.

Kyara

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

10. mar 2009 6:36

bi imeli takšne metle tudi v merkurju? kleo

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

20. mar 2009 10:35

Te metle prodaja podjetje Destinatum d.o.o. iz Maribora. Telefonska številka je 02 333 35 30.

Priporočam, da jih naročite direktno pri podjetju in da zahtevate pošiljanje po PTT.

Če jih boste naročili pri zastopnici, vas bodo stale 5,10 evrov več, ker bo trdila, da je pošiljanje po pošti neizvedljivo in jih bo poslala po dražji kurirski pošti.

nola

Sporočilo je spremenil(a) nola dne 20. mar 2009 10:44:05

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti