Spektakularno in čudovito

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

tema odprta - 7. mar 2009 12:48 | ogledi: 3.324 | odgovori: 33

....vsaj zame.In o čem je beseda.No včeraj je bil v Celju koncert Wernerja.Ker sem njegova občudovalka sem se ga seveda udeležila.Ker manjkati pa res nisem smela .Ampak sploh si ne predstavljam ,da je bilo to že res deseto sezono?????Bila sem na vseh.Ampak to je za mojo dušo,čeprav moj mož samo zavije z očmi,ko spet omenim:koncert je.

To je moje darilo sami sebe in si ga ne dovolim izpustiti.Čeprav sem bila na vseh njegovih koncertih,se mi je prav sinočnji zdel res tista pika na i.

Ima vedno čudovite goste.Mislim,da je bilo včeraj res toliko nostalgije,da bi ga lahko še kar poslušali.Majdo Petan skupaj z možem sta zapela res čudovito pesem,vsaj meni se je zdela zelo čustveno napolnjena.Da ne omenjam Daliborja Brun-ija.Ampak tista jagoda na smetani pa je bil sigurni Džo Maračič -Maki.Čeprav nisem nekje njegove generacije,ga že dolgo poslušam.Sedaj pa sem ga imela čast videti tudi v živo.Škoda ker je njegov nastop minil tako hitro,čeprav ga kar nismo spustili z odra.Roke me še danes skelijo od ploskanja.In komaj čakam naslednje leto.

Kakorkoli že meni je bilo super.Upam ,da tudi kateri iz kulinarike.In nenazadnje se sploh ne čudim več najstnikom ,ki kričijo in jočejo,ko vidijo svoje idole,ker opažam,vsaj na teh koncertih,da nas je tudi "starih" nekaj tako zagretih.

To sem vam morala povedati,ker sem še vedno pod vtisom in si še kar prepevam.No pa lep pozdrav vsem

kriznana

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

7. mar 2009 13:06

Spoštujem tvoj okus in občudujem tvojo navdušenost, meni pa ...žal (ali pa tudi ne) res ne gre....

rrr

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

7. mar 2009 13:06

Lepo da si se imela čudovito. K nam v Sevnico pa prihaja večni romantik-Oliver Dragojevič...... Tudi to bo enkratno. petardica

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

7. mar 2009 13:19

De gustibus non disputandum est. :) Je pa res lepo videti tako pozitiven odziv na kakršenkoli koncert. Margot

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

7. mar 2009 14:40

Lepo, da greš na koncert, ki ga želiš videti/slišati... Jaz si noro želim na Il Divote ampak žal :(...dve leti nazaj, sem imeli tisti dan valeto,letos se takrat nahajm v Munchnu...ahhhh enkrat jih bom že slišala v živo Roncolino

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

7. mar 2009 15:02

Ja IlDivo. Meni se kar kocine dvignejo, ko začnejo peti. Ampak vstopnice niso ravno poceni, tako da bova z mojim kar doma še naprej "navijala" njihove CD-je...Če pa bo katera šla, pa naj poroča...

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

7. mar 2009 20:07

Roncolino, pe3ca....še ena Il Divo navdušenka tukaj! Huuuuuuuudaaaaaaa navdušenka Okužena z njimi že par let....in grem na njihov koncert. Moram povedat da sem že zdaj čisto naspidirana, ko se spomnim da je to že čez tri tedne (en dan manj če smo natančni ). Mi je zelo žal, da vidve ne moreta it... :( vem kako se počutita, kajti dve leti nazaj sem bila sama na istem. pe3ca, brez skrbi, če želiš, bo sledilo izčrpno poročilo, saj ko se enkrat razgovorim o njih ne morem nehat (očitno je to nek ID virus oz. nekaj podobnega :P ). No, malo sem zašla s teme...kriznana, jaz vas popolnoma razumem. Kot sem že omenila sem sama velika Il Divo navdušenka, obožujem njihovo glasbo, božanske glasove....se tudi sama sebi čudim, kako je to mogoče, da sem navdušena kot kakšna najstnica. Sem mislila da je to obdobje že minilo... Follow your dreams....

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

7. mar 2009 21:53

No, jaz pa komaj čakam na koncert Gala Gjurina v CD-ju. veverica

neznan uporabnik

7. mar 2009 23:29

mene je pa danes navdušil koncert Jana Plestenjaka v celju...bilo je božansko.. lovebeyba

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

8. mar 2009 9:48

Jaz sem bila sinoči v Tivoliju na koncertu Dalmatinskih klap ter Gibonnija. Me prav zanima,če je bila še katera. sara_k Sporočilo je spremenil(a) sara_k dne 08. mar 2009 09:48:38

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

8. mar 2009 10:58

Nena-morje in jaz

stana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtTrixi
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti