nirja  

član od: 18.5.2003

sporočila:23

tema odprta - 5. mar 2009 19:32 | ogledi: 2.380 | odgovori: 5

Pripraviti bi morala narezek za 4 ljudi. Okusen in vabljiv na pogled.

Pa sem zbolela in mi niti najmanj ni do tega, da bi letala po trgovinah in kihala v salame.

Ali kje v Lj. ali okolici pripravijo narezek z mesninami in siri po želji in z veliko zelenjave? Ni mi toliko do vložene zelenjave, raje bi zraven svežo papriko, češnjevec, bučke, korenček, kalčke, solatne liste ipd. Morda tudi kakšen namaz - sirni, skutni, zeliščni...

Kolikor sem kdaj opazila v večjih trgovskih centrih, ni bilo nikjer sveže zelenjave, pa tudi namazov ne.

Prosim za nasvet - je to kje uresničljivo?

Najlepša hvala.

nirja

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1601

5. mar 2009 19:45

V naši lokalni trgovini včasih vidim, ko stranke prevzemajo narezke in so zelo lepo dekorirani s solato, grozdjem, orehi in še bi se kaj našlo. Delajo jih tako ali tako po želji naročnika, kar se tiče salam in sirov mislim, da ne bi smel biti problem  s papriko  in češnjevcem, za bučke pa ne bi rekla, ker morajo biti popečene. Namaze pa jaz ne bi dajala zraven narezka, ampak posebej na drug krožnik.

Lijana

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

5. mar 2009 20:19

pri nas jih delajo v vseh tuševih trgovinah kleo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9216

5. mar 2009 20:30

Vse trgovine z delikateso, vsi gostinci, vsi, ki ketererji..... Vendelina jr.

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

5. mar 2009 21:35

spar , tuš ...zelo dobri..preverjeni žabica21

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. mar 2009 0:17

Ja, res povsod, naredijo tako, kot želiš in dajo gor vse, kar pač hočeš. Recimo v hipermarketih imajo tudi pečene bučke v ponudbi, pa še kaj drugega (namaze), če rečeš, bodo dali zraven tudi narezano zelenjavo.

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Nagradna anketa

Ali bi melaso kupili in uporabili za naravno slajenje, kuhanje in peko?

Število odgovorov:

O POKROVITELJU »
O NAGRADAH »
POGOJI SODELOVANJA »

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
Kaj danes za zajtrkVenturini
MOJ vrttedyka
malo za hecrajko0028
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti