Blazina za vrat

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

5. mar 2009 20:43

Ežoj, s to blazino je spanje v sedečem položaju precej udobneje, ker ti glava ne kinka sem in tja... če si na daljšem potovanju v letalu ali avtobusu, zelo prav pride. Napihljiva pa zato, da se spravi tudi v žep, kadar je ne potrebuješ.

Je pa lahko uporabna tudi pri poškodbah trtice.

LP, V.

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

5. mar 2009 22:06

Uporabila sem jo za avtobusno potovanje v Rim in tako, kot je napisala VilmaS. Potovanje je trajalo 14 ur v eno smer, pa če nebi imela te blazine bi pošizila. Itak je že avtobus bil tako tesen, da je jojjjj. Sem pa seveda opazovala tiste, ki so imeli blazino za vrat, pa moram povedati, da so se zelooo matrali. Ežoj, zadovoljen?

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. mar 2009 23:18

No, recimo, da sem ( zadovoljen ). Kako, da jaz te blazine še nisem videl?

ežoj

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

5. mar 2009 23:29

če ni problema s prtljago in gremo kam z avtobusom in vem da lahko stvar pustim tud na busu, vzamem navaden povšter.. mmm bannanna_v_slo ;)

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. mar 2009 12:44

Po prometni nesreči ( nalet od zadaj in totalka avto, baraba pijanska ), me je tako bolel vrat zaradi zvina vratnih vretenc, da mi je vsaka opora med vožnjo, ko glava niha, zelo koristila. Tudi za kratke relacije. Zdaj s sabo prenašam mehko blazino, da naslonim roko, podstavim pod obraz, če sedim ob okno, pod hrbet. Ena od njih je po nenadni nevihti in pobegih ostala na zlatih sedežih  v Areni Verone. Dame na zlatih sedežih, s punkli v roki smo se seveda tudi fotografirale.

 

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti