Biocera pralna krogla

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. jul 2011 17:18

zeta je napisal/a:

Ežoj, upam, da si razumel kaj sem hotela povedati. Namreč, "krogljic" pač ni za dobiti, sem pa prepričana, da so kroglice pri nas pa dosegljive. Jaz perem še vedno po starem, s pralnim praškom. Skratka: krogljice so pač kroglice, pa naj bodo pralne ali pa kokosove, orehove...



zeta

Matr, funkcionalna pismenost, pa taka!

Ti si zeta zelo primitivna, ne greš naprej s časom, sploh ne morem verjamet, da kdo ne uporablja bio energijo pri pranju. Pa, drugač, nimaš prav: krogljice se dobijo na isti polici kje je marmeljad.

ežoj

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

5. jul 2011 17:43

Imam pralno kroglico ECOGENIE BALL . V kompletu sta bili 2 krogli in nek pripomoček za  zlaganje majic .

Tega še nisem niti preizkusila , ker se mi zdi , da majico prej zložim , kot pa naravnam tisto plastiko . Eno kroglico imam še zapakirano , druga , tista , ki sem jo uporabljala pa mi je razpadla že po kakih 10 - 15 pranjih . V bobnu in med perilom sem imela nešteto drobnih , barvastih kroglic . Ne vem kako , oziroma zakaj se je to zgodilo , saj sem to kroglico uporabljala samo pri nizkih temp. , torej 40 ali maksimal . 60 st.C , čeprav bi jo lahko za vse temperature (to sem ugotovila šele sedaj )

Ko bi lahko vsaj rekla , da sem bila zadovoljna , da je bilo perilo čisto oprano in mehko . Ja , pa kaj še !

Zanimajo me vaše izkušnje s to pralno kroglico.

Lp

 

manca51

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. jul 2011 18:31

manca 51, ne pritožuj se! Koliko je pa na svetu lastnic (in lastnikov) množice "nešteto drobnih, bavnih kroglic. Preveri, če se dajo prebosti s šivanko, lahko narediš metre korald, morda bodo tudi te čudežne.

Kakega pametnega nasveta ti pa, žal, ne morem dati, sodim v kategorijo zeta et all. Kaj čem, sem pa ravno obesila po klasičnem oprano perilo  in kot nalašč, je po dežju posijalo . Juhej!

rimljanka

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

5. jul 2011 20:41

Bravo , rimljanka !

Ti pa res znaš iz vsakega dreka potegnit nekaj pozitivnega .  Na to , da bi kroglice nanizala v ogrlico , nisem niti pomislila , a če mi uspe , bo ena sigurno zate , he , he ...  Je tega "zohna " kolikor češ .

Ja , še vedno sem jezna , besna ker sem spet nasedla , ker me  lahko naserje vsak , če le ima 5 minut časa .

lp

manca51

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. jul 2011 21:19

Ah, daj no, manca51, saj ni tako hudo, jeza škodi zdravju, če že ne lepoti. Zato imam (čeprav upam na prvo rešitev, bom potem nobl s koraldami posebne sorte) še eno idejo zate. Vse kroglice (ki jih ne uspeš nnizat na nitko) daj v eno stekleno ali plastično posodo, ki se lepo zapira (da bo bolj "eko" lahko uporabiš pollitrsko plastenko od vode ali soka) in potem to uporabljaj kot ropotuljico. Če se z njo umiri , se boš tudi ti.

(smeh je vsaj pol zdravja, verjemi, ...............)

rimljanka

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

5. jul 2011 22:00

Psssst , rimljanka , ne moti me , delam ropotuljico zate .

Lp

manca51

bios  

član od: 3.3.2006

sporočila: 72

8. jul 2011 9:18

Kroglice sem dobila za darilo. Ne uporabljam jih več, ker so po pranju ostali madeži od kroglic!?? na belem perilu in sem morala oprati še enkrat. Dodala pa sem tudi pralni prašek.

Podobne izkušnje ima tudi prijateljica.

 

bios

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

8. jul 2011 16:23

manca51, kako kaj napreduje delo? Bo ropotuljica ali bodo koralde? Ali morda celo oboje?

rimljanka

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

9. jul 2011 1:06

Bolj " bougo " mi gre to delo od rok . Prej bi v špagete zvrtala luknje , kot pa v te kroglice , he , he...

Lp

manca51

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti