Biocera pralna krogla

jana.l  

član od: 12.4.2010

sporočila: 42

12. apr 2010 12:16

Oz. te so še cenejše, ker so brez poštnine. http://www.kroglica.com/ A ve mogoče katera kakšna je razlika med temi kroglicami? Oz. katero se najbolj splača kupiti, da je res učinkovita? LP jana.l

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. apr 2010 21:44

Ma te kroglice so res čudežne! Baje se tujega jezika naučiš tako ( brez matranja ), postaviš knjigo za učenje tujega jezika skupaj s kroglico pod posteljo in zjutraj že veš.

Ali so to kristali, ne vem, če nisem kaj zamešal.

ežoj

Alcika  

član od: 14.9.2008

sporočila: 192

13. apr 2010 12:11

Jana.l, s tema dvema kroglama perem približno 2 meseca in sem zadovoljna. Prašek dodam samo pri belem perilu in še ta količina je nekje za jedilno žlico. Alcika

jana.l  

član od: 12.4.2010

sporočila: 42

13. apr 2010 13:39

Hvala za informacije Alcika, mislim, da bom tudi jaz poskusila. Večina vas te krogle hvali, upam, da jo bom tudi jaz! LP jana.l

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

13. apr 2010 19:51

Jaz sem bila razočarana že s pralnimi oreščki, pa so jih tudi vsi hvalili. Ne vem kdo lahko z njimi pere, bi bilo bolje če sploh ne bi pral. Suzi

hercul  

član od: 27.11.2009

sporočila: 13

16. apr 2010 0:15

...tudi mi smo bili razočarani nad pralnimi oreščki, ampak s kroglo boš zagotovo zadovoljna! Sami že nekaj mesecev peremo s kroglami iz *** cenzura *** in moram reči, da so me absolutno pozitivno presenetile. Prej smo imeli neke druge in so se razpadle med pranjem. Te pa že izgledajo močnejše in trdnejše, efekt pa je presenetljiv.   Še belo perem brez praška, le malo eteričnih dišav dodamo za vonj. hercul

neznan uporabnik

19. apr 2010 7:13

Tudi jaz se moram pohvalit, da peremo z bio pralnimi kroglami že od lanskea poletja. Kupili smo jih na *** cenzura *** in se odlično obnesejo. Sem pa pred desetimi dnevi odkrila še eno novo zadevo. Sušilne krogle za *** cenzura ***  (osvežilne kroglice za hladilnik). Sem vse skupaj naročila v t.i. Premium paketu *** cenzura *** (so zraven tudi bio pralne krogle), ki pa sem jih podarila mami za rojstni dan.   Naturavita

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

19. apr 2010 7:28

Super da si se včlanil, da z našimi člani deliš to izkušnjo. Velja za oba. To da imaš sam to trgovino, si seveda spregledal.

Mama je bila nedvomno vesela, naši člani bodo pa malo manj, da tako zavajaš. Morda le postaneš "dedec" pa začneš oglaševati, tako kot se spodobi?!

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

5rusa  

član od: 19.10.2005

sporočila: 285

19. apr 2010 8:40

SUZANAZ je napisal/a:
Jaz sem bila razočarana že s pralnimi oreščki, pa so jih tudi vsi hvalili. Ne vem kdo lahko z njimi pere, bi bilo bolje če sploh ne bi pral. Suzi
Jaz sem pa z njimi zelo zadovoljna, zdaj jih imam že več kot pol leta. super so pri pisanem perilu, belp pa po pranju pač ni bleščeče belo - zato vsakič dodam malo sode bikarbone. Dejstvo, da "prašek", se pravi oreške lahko vržm na kompost, odtehta vse.Res pa je, da madeže - ala bučno olje, vino ipd. prej vedno tako ali drugače obdelam, namočim ... 5rusa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti