Kreme

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

tema odprta - 4. mar 2009 11:31 | ogledi: 4.763 | odgovori: 47

Eno nekulinarično vprašanje: kakšne izkušnje imate z kremami proti celulitu,

ali katero priporočate?

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. mar 2009 11:47

Totalna vernica produktov našega proizvajalca iz Rogaške Slatine (izvoli, razreši rebus, ker se trudimo ne-imenovati proizvajalcev in produktov in delati zastonj reklame). Brez kreme iz čerkropije ni dneva. Sama že celo svojo odraslo dobo uporabljam tovrstne kremice in jih mažem na strateška mesta. Po tuširanju je itak treba telo namazati in jaz na "trebuh-stegna-nadlahti-zadnjica" mesta nanesem to kremo in lepo z masažo vtrem kremo v telo, medtem, ko se krema vpija v kožo naredim še kak počep (po moje ežoj ob branju tega fino fantazira ) in sem zadovoljna z rezultati. Sem pa pred novim letom to "čerkropijo" prinesla prijateljici, ki je senzualna XL lady in je po dveh tedhni uporabe prav tako postala totalna vernica. Zdaj, po slabih treh mesecih pravi, da ima občutek, da je telo bolj čvrsto, koža mehka in gladka, skoraj zlikana. Pomaranče so super, ampak na koži pa tudi, če jih ni, a ne? Vendelina jr.

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

4. mar 2009 12:14

Vendelina, sem razvozlala rebus :) Ampak vseeno, mislim da obstajajo 3 različne kreme proti celulitu. Katero natančno uporabljaš, če ni skrivnost? (Lahko tudi po ZS, da ne bomo delali reklame). Hvala! Gigi_84

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

4. mar 2009 12:25

Pa saj to ni reklama, je le izmenjava mnenj! Zakaj ne bi imenovali? Drugo je, če se nekdo ravnokar prijavi in hvali neko zadevo, če smo pa že dolgo člani in se oglašamo v različnih temah pa to ne bi smelo biti tako razumljeno.. Ali se motim? Razsvetlite me!

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. mar 2009 12:37

Tortica, tu smo imeli eno silno debato o reklamiranju - v bistvu sem jo sama inicirala in zdaj ne morem pljuvati v lastno skledo - skratka, tehnično s tem, ko mi tule navajamo ene produkte v nulo (in proizvajalca in produkt) v bistvu sesuvamo naše prijatelje, ki so sploh omogočili, da imamo tale portal. Ker tale portal se financira od članarin in pluskota in od oglaševanja. In se bo vprašal oglaševalec, pa zakaj bi jaz tule en Pečjakov forum financiral, če se paralelno omogoča toliko brezplačne reklame? Potem je tu še ena zgodba o davkih in to make a long story shorter, poskušamo to početi čim manj. Se mi pa zdi tale z reklamniri rebusi čisto okej - ladies malo rebuse rešujemo, to je čisto zabavna aktivnost. Gigi, imaš v rebusu še besedo čerkropija, poleg tega pa lahko izberaš še med cimetom in guarano....skratka, še en rebus za rešit, potem pa "trčećim korakom" do prve police Ampak, da se razumemo, to je moj izbor kreme, ne vsiljujem nobeni - dasiravno je tudi cena blazno ugodna. Ključna beseda v vsej tej zgodbi je "vsak dan". Skratka, tudi manj učinkovit ali pa dražji produkt bo pustil neke sledi, če se to uporablja vsak dan. Vendelina jr.

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

4. mar 2009 12:51

Hehe, no zdaj sem pa reš šla malce pogooglat in glej ga zlomka, res vse piše. Hvala Vendelina, takoj danes grem iskat to stvarco. Gigi_84

neznan uporabnik

4. mar 2009 13:14

Po besedah moje kolegice kozmetičarke je bila dotična rogaška cekropija absolutna zmagovalka na profesionalnem primerjalnem testu vsaj 50 blagovnih znamk, med katerimi so bila tudi visoko leteča in visoko cenovna čuda najbolj slovečih kozmetičnih velesil. Govorim o pomadah proti celulitu. Ne me spraševat po detajlih, ker jih ne poznam. Sicer pa to sploh ni pomembno. Rekla bom samo to, da je cekropija, kot pravi Vendelina, must have tudi v moji kopalnici. Ko se približuje sezona, se za boljši učinek še zavijem v folijo, rezultati pa so - hja, kaj naj rečem, konkretni. Skratka, če je cekropija religija, I'm in! jancka

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

4. mar 2009 13:27

Ali je že katera preizkusila Hypoxi terapijo? Brala sem nekatere druge forume, pa se uporabnice zelo pohvalijo, je pa kar drago. zoja2

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

4. mar 2009 16:58

najbolj prodana je baje collistar, imajo celo serijo za učvrstitev. ycrna

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

4. mar 2009 17:39

Zoja2 jaz sem hodila na terapije Hypoxi lani novembra in decembra v MB saj v prekmurju ga še ni. Sem bila ful zadovoljna. Centimetri so kar kopneli in tudi kg. Verjetno bom še šla letos in to še pred poletjem. Sem se pa tudi pazila pri prehrani. lp bisagolf

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

4. mar 2009 19:09

Jancka,kako pa gre to z folijo? kohica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti