Kreme

neznan uporabnik

10. mar 2009 10:02

Hihi, sem prav pričakovala tako vprašanje. Moj dragi ne protestira, je vajen mojih čudaških ritualov pred spanjem Zavijanje v folijo mi je v bistvu svetovala kozmetičarka, pa tudi sicer sem že večkrat brala, da je to najboljši postopek (tako delajo tudi v določenih salonih, samo da tam ne prespiš Zavijem se vsaj 3x na teden, res pa da tega ne počnem pozimi, ampak nekje v sezoni marec-september. Tko da danes verjetno letim po folijo in multi-pack kremice .... Ja, zgledam pa ko mumija, absolutno. Se pa človek navadi, boli nič, moti me tudi ne, edino dobro se morate zaviti, da se folija med spanjem ne razvije. Je pa potem zjutraj cel postopek to folijo dol dobit - vsaj na začetku sem se namatrala. Poskusite, meni pomaga. jancka

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

10. mar 2009 18:30

Da še jaz pristavim svoj piskrček - kupila sem, mislim, da je nova, kremo iz Rogaške. Kako se imenuje se ne spomnim. Me je pa prepričal napis 3v1. Pa nikjer ni drobnega tiska, da moraš biti po tistem, ko si se namazal vsaj kakšno uro aktiven. Bomo videli kakšen bo rezultat. Definitivno pa preiskusim še tole zavijanje v folijo. Moycaa

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. mar 2009 19:24

Aha, Moycaa, to bo to - namreč, na moji tubi ne piše 3v1, zato se pa (po mojem skromnem mnenju) moram kakšno uro fizično aktivno prešvicavat. Naslednjič pa tudi jaz kupim 3v1. 

Lp

cervus

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

10. mar 2009 19:54

Elaphus - dokler sonce ne sije do vsaj 19.30 se ne premaknem zvečer iz hiše. Popoldan pa ni časa. Namenoma, ponavljam, namenoma sem kupila takšno. Moycaa

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

11. mar 2009 6:52

Jaz tudi uporabljam 3v1,učinek opazen."Multipak" še nisem probala . Jancka:za kolikokrat namazat pa imaš eno tubo?

neznan uporabnik

11. mar 2009 8:32

Kohica, če se mažem vsak dan, za približno 2-3 tedne. Je pa res, da cekropijo na vsake toliko zamenjam s še kako drugo kremo in jih med seboj kombiniram. Se mi zdi, da se tako poveča učinek. jancka

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

11. mar 2009 19:38

Jaz sem kupila neko italijansko znamko in piše, da se jo vsak dan uporablja samo 20 dni, nato pa 1x ali 2x tedensko. No ja, bom videla, kako deluje. Margot

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti