Recepti: rdeča redkvica

STASY  

član od: 24.2.2007

sporočila: 48

tema odprta - 3. mar 2009 22:13 | ogledi: 20.473 | odgovori: 6

Pišem v upanju, da mi bo kakšna bolj izkušena gospodinja podala kakšen koristen recept.

Namreč zasledila sem samo recepte, v katerih lahko rdečo redkvico uporabiš kot namaz, ali pa v solati.

Rada bi pa vedela če se jo da uporabiti tudi pri kakšnem konkretnem toplem kosilu. Naprimer kakšne pogače, zraven mesa, narastki, omake, priloge.

Vsi recepti bodo zelo dobrodošli.

Pregledala sm teme, vendar nisem zasledila nobene v zvezi s tem. Če sm slučajno spregledala, mi prosim oprostite.

Vsem se že vnaprej najlepše zahvaljujem.

STASY

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

6. mar 2009 0:46

Ko sem je enkrat imela preveč, sem jo naribala in zdušila na olju s čebulo. Bila je kar užitna priloga, bolj čudno belo vijoličaste barve, kak kulinarični presežek pa ravno ni bil...

Nasja

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

6. mar 2009 8:35

Nekje v moji toni revij imam recept za juho iz rdeče redkvice, sem jo naredila in je bila meni osebno okusna. Če te zanima ti ga lahko v roku kakšnega tedna poiščem(trenutno imam bolj malo časa, mam dva manjša projekta). Če se ne motim, je perje rd. redkvic tudi za uporabo.

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

6. mar 2009 9:13

Kroki, perje lahko brez problema uporabljaš. fresh

STASY  

član od: 24.2.2007

sporočila: 48

6. mar 2009 11:45

Seveda punce, kakršen koli recept bo prav prišel. Se mi zdi, da bo marsikatera vesela, kakšnega nasveta kako jo uporabljati na več različnih načinov. Hvala STASY

luštrek  

član od: 4.8.2012

sporočila: 11

17. maj 2013 6:23

Marsikaj lahko pripravimo tudi iz listov rdeče redkvice, npr. kremno juho, polpete z ovsenimi kosmiči, "špinačo".

 

 

luštrek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti