Še ena nova!

LUCIJA99  

član od: 13.2.2009

sporočila: 34

tema odprta - 3. mar 2009 16:45 | ogledi: 1.497 | odgovori: 19

Tudi jaz prebiram kulinariko že kar nekaj časa, vendar se nisem opogumila do danes. Bom bolj samo za tiho članico.

LUCIJA99

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

3. mar 2009 16:53

Lucija99, dobrodošla med nami. Pravilno, da si se oglasila. Tako, led si prebila, boš videla, da bo zdaj lažje. Ti se le oglašaj, saj tako izražamo svoja mnenja, izkušnje. Tu se drug od drugega veliko naučimo. Balenka

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

3. mar 2009 17:18

torej dobrodošla,....pa veliko dobre volje pri prebiranju in sodelovanju ti želim,.... plopsa

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

3. mar 2009 17:26

Dobrodošla,med kulinarične odvisnike.

lp goga

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. mar 2009 17:55

LUCIJA99 je napisal/a:
Tudi jaz prebiram kulinariko že kar nekaj časa, vendar se nisem opogumila do danes. Bom bolj samo za tiho članico.LUCIJA99
  

 

Tole imaš za dobrodošlico.

 

Ampak lepo prosim, ne bit tiha članica, tu smo pretežno klepetulje ...

 

Mamamia

mamamia

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. mar 2009 18:27

Pa mora res vsaka odpreti novo temo, da se predstavi?

Dobrodošla pa vseeno.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. mar 2009 19:08

rimljanka je napisal/a:

Pa mora res vsaka odpreti novo temo, da se predstavi?

Dobrodošla pa vseeno.

[rumenimak] rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

 

Pa pusti puncam veselje, po moje še niti ne vedo, kako se povsem na novo znajti na forumu, in da se lahko pridružijo drugim. Ko se bodo pa navadile, ne bodo odpirale novih tem. Še me stare kdaj kaj na novo odpremo, ker se niti ne spomnimo, da smo o čem že govorile.

Bo pa tvoj stavek verjetno kateri dober napotek, torej ena tem na forumu manj.

mamamia

 

 

mamamia

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. mar 2009 19:18

Bom sama presodila, kdaj bom ukrepala, mamamia. V dveh dneh je tole tretja tema z enako vsebino, celo druga z enakim naslovom. Malo je pa treba, sploh, če si nov, se najprej razgledati naokoli, potem pa pisati. Tako je pač moje mnenje.

Je pa res tudi to, da niti tiste, ki imajo tule že dolg staž, ne preverjajo, če so teme z enako vsebino že odprte. Tako nastaja nepregledna serija tem, vsebine se pa skrijejo. Smisel preusmerjanja v stare teme je pa ravno v tem, da so zbrani zapisi o neki temi na čimmanj mestih.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. mar 2009 19:19

Bom sama presodila, kdaj bom ukrepala, mamamia. V dveh dneh je tole tretja tema z enako vsebino, celo druga z enakim naslovom. Malo je pa treba, sploh, če si nov, se najprej razgledati naokoli, potem pa pisati. Tako je pač moje mnenje.

Je pa res tudi to, da niti tiste, ki imajo tule že dolg staž, ne preverjajo, če so teme z enako vsebino že odprte. Tako nastaja nepregledna serija tem, vsebine se pa skrijejo. Smisel preusmerjanja v stare teme je pa ravno v tem, da so zbrani zapisi o neki temi na čimmanj mestih.

In ker LUCIJA99 pieš, da kar nekaj časa bere kulinariko, pač ni tako zelo nova na naših straneh, kajne?

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

3. mar 2009 19:25

LUCIJA99 in lep prisrčen pozdrav tud od mene. chappy

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

3. mar 2009 19:42

ojoj, pa res dajmo jo, kako si drzne,.... gospa moderatorka, saj ni težko in ne boli in ne vzame več kot 1min, da napišemo dobrodošlico! vrjetno si jo pa itak že v štartu zamorila, ali pa vrjetno,po tvoje, primerno usmerila,... vsake oči imajo svojega malarja,... p.s. pri dobrodošlicah neke strašne vsebine pač ni,...... plopsa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti