Cvetovi iz nogavice in tanke žice

vijolca73  

član od: 28.4.2006

sporočila: 106

tema odprta - 3. mar 2009 9:27 | ogledi: 8.365 | odgovori: 15

Pozna katera kakšno stran ,kjer bi bil prikazan postopek izdelovanja cvetov iz žice in nogavice.Videla sem končne izdelke,ne vem pa kako se naj postopim izdelovanja.Hvala za vaše odgovore...

vijolca73

vijolca73  

član od: 28.4.2006

sporočila: 106

3. mar 2009 9:47

Oj kako sem vesela gaja,hvala...ni važno so slikce zravn.Vse vrste cvetov se dajo narediti..še hijacinte pa kaj ko ne veš kako bi začel.. vijolca73

neznan uporabnik

3. mar 2009 12:21

Čudovite strani gaja1. Mene pa zanima kako do barvnih nogavic - vem da bi bile uporabne otroške žabice, toda niso v vseh mogočih barvah. Čudovite izdelke ima tudi član kulinarike receptor v svojem albumu. l.p. tedi

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

3. mar 2009 13:08

Najlepše se barvajo bele žabe in sicer iz barvnim krep papirjem ali z barvami za pirhe.   

kobra 1

dasa.a  

član od: 18.11.2008

sporočila: 13

3. mar 2009 14:52

tedi je napisal/a:
Čudovite strani gaja1. Mene pa zanima kako do barvnih nogavic - vem da bi bile uporabne otroške žabice, toda niso v vseh mogočih barvah. Čudovite izdelke ima tudi član kulinarike receptor v svojem albumu. l.p. tedi
Te nogavice sem dobila v Sg. ampak se ne spomnem več v kateri trgovini... pakirane so ble v takih vrečkicah in so meli vse mogoče barve. majo nogavice pripravljenje prav za to izdelovanje. če pa jih ne najdeš pa kupiš kake ženske al pa otroške pajkice pa maš materjal tu :D dasa.a :D

receptor  

član od: 18.10.2008

sporočila: 276

3. mar 2009 15:14

Prav lep pozdrav!

Vprašanje glede nabave nogavic je postavljeno -dobite jih na tržnici vCelju pri ge.Antoniji,prodaja na stojnici.Kakor ste lahko opazili je za izdelavo potrebno kar veliko materiala,truda in potrpežljivosti pa se izplača ,ko kasneje nastane nekaj lepega.Oglej si album,KRATEK SLIKOVNI TEČAJ IZDELAVE ROŽ IZ NAJLONK.Pa lepo pozdravljeni!

receptor

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

3. mar 2009 17:28

Jaz bi pa mal piskerček pristavla. Vidim,da je Receptor iz Celja ali okolice. Kaj pa če se najavimo na kakšne inštrukcije.Ker te rožce so tak lepe.Ampak meni kljub nazornim navodilom iz albuma ne rata kriznana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti