Spomladansko razgibavanje na svežem zraku

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

2. mar 2009 15:43

Vendelina jr. takole je: lipovka, flider, španski bezeg,....jorgovan na desnem bregu Kolpe....še kaj je Syringa ..... (ostalo glej pri limoni). Osnovna barva je malo zamolklo vijolična, svetla, na sivo vleče, gojene sorte pa so lahko raznih odtenkov vijolične. Ker gre za isto skupino barvil, le količina je različna. če si pozorna, opaziš, da je belocveten albin, ker nima vijoličnega odtenka niti na sicer zelenih listih.

Jasmin (napačno) imenujejo ljudje tole:  lahko cveti snežno belo ali smetanasto, malo rumenkasto in opojno diši. Je pa skobotovec, nepravi jasmin (Philadelphus sp.)

Jasmin je tole:  Pri nas lončnica.

Lipovka, je pa taka:  Ena od mnogih sort, Sensation. (slikce so z neta). Spet lahko vidimo, kako je fino, da imajo rastline svoja znanstvena imena, je mnoo manj dilem okoli tega, o kateri govorimo. Če jih poznamo, seveda.

 Še en mali dodatek: praviloma barva cveta (pri gojenih oblikah pa sploh) ni pomemben določevalni ali razlikovalni znak. Včasih pa je, seveda. rimljanka - zasebno mnenje

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 02. mar 2009 15:48:39

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

2. mar 2009 15:46

Še o ligustru. Ima skrajno lepo slovensko ime: kalina. Ja, najbolj pogosta živa meja pri nas, v celinskem delu Slovenije, čeprav jo zadnja leta zelo spodrivajo razne "ciprese". Ligustrum vulgare je pa strokovno ime.

 

rimljanka - zasebno mnenje

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. mar 2009 15:52

Uly je napisal/a:
Ker bomo tudi mi imeli letos preštihan travnik, me zanima kje kupite oz naročite vrtno zemljo in koliko približno to stane. 

 

Oprosti, sem šele sedaj opazila... mi smo zemljo prvič naročili v Tuhinjski dolini, je pripeljal hudo ilovnato, ampak za travnik je dobra. Takrat je kubik stal 3000 SIT. Zdaj smo naročili kvalitetno vrtno zemljo v Komendi, cena za kubik je 15 evrov. Če si iz tega konca, ti lahko dam več podatkov, ta hip nimam nič pri sebi (naslova in telefona mislim).

Ah ja, pa še to: če imate kakšen sumljiv plevel na travniku, se ga znebi, preden vse skup zasuješ s kupljeno zemljo...

tulka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. mar 2009 15:57

Rimljanka, hvala. Vendelina jr.

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

2. mar 2009 15:58

Hvala za odgovor . Nisem ravno iz tistega konca, vendar tudi ne tako daleč, tako da mi lahko posreduješ njihovo tel. številko, ko jo boš imela pri sebi. Ja, pa hvala za nasvet . Uly

tamala69  

član od: 8.2.2008

sporočila: 124

2. mar 2009 18:16

Ognjič je napisal/a:

elaphus je napisal/a:

 danes pa se komaj privlekla v službo, ker imam tak strašen "musklfiber" v stegnih, hehehe.

LP

cervus [kaca]

[solze][solze][solze][bah][bah][bah] jaz tud, pa v rokah tudi...ahh, povsod!

Ognjič [vrtnica]
Pa sta tako kot jaz naredili nekaj zelo dobrega za svoje telo. Vidim, da ponekod rož´ce že prav lepo cvetijo, a mogoče regrad tudi že nabirate Pri nas ga še ni, sem bila pa pred 14 dnevi na dolenjskem, pa ga že veselo nabirajo... tamala69

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

2. mar 2009 19:57

Imam oreng skledo očiščenega regrata, ne povem, kje sem doma in ne sprejemam obiskov 

Ognjič

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

2. mar 2009 20:15

Ognjička...

A vsaj menjaš pol sklede za kaj drugega

stana

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

2. mar 2009 20:19

Pa ravno ti mi moraš na dušo pihat???? Pa ravno ti??? In kako naj tebi rečem, da ne smeš prit na regrat, če si pa takšna dobra dušca...

Ognjič

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

2. mar 2009 23:16

Aja Ognjič.. kaj pa jaz

MM

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti