Črna gora - dopust

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

tema odprta - 1. mar 2009 10:16 | ogledi: 14.873 | odgovori: 21

Pozdravljene!

Mi smo zopet pri dopustu. Včeraj smo prejeli zelo ugodno ponudbo od Dober dan za Črno goro. Je mogoče v preteklih letih katera letovala v ČRNA GORA- BUDVA-VILA KJUBANOVIĆ**** - SEDEM POLPENZIONOV –LETALSKI PREVOZ.

Cena se mi zdi neverjetno ugodna in znaša za našo tričlansko družino (otrok 13 let) z letalsnkim prevozom nekaj čez 1.100 €. V kolikor ima katera kakšne izkušnje, prosim, da jih deli z nami. Termin je mesec junij.

Hvala in lep sončen dan izkoristite čim bolj koristno. Jaz grem sedaj na kratek sprehod, potem pa dokonat kosilo, ki je na in v štedilniku.

lp Sonce

sonce51

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

1. mar 2009 10:45

Pa se je začel čas dopustov oziroma načrtovanje za le tega,hvala ker si odprla to temo tudi mene zanima kaj več o tej ponudbi,mogoče se celo srečamo v Črni gori mene ta destinacija kar privlači zato upam da bomo dobili kaj dobrih izkušenih nasvetov. mark5

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

1. mar 2009 13:52

Sem prebrala vse linke. Tudi mi smo bili v ČG pred šestimi letiv sredini meseca junija. Potovali smo z avtobusom, otrok star 6 let, brez problemov. Bivali smo v Bečičih - Splendid. Bili smo neverjetno zadovoljni, prijazni ljudje, predvsem do Slovencev, hrana super, plaža balzam za dušo in še nobene gužve ni bilo, ker smo bili v predsezoni. Kot ste že povedale vozi vlakec v Budvo, kjer se vedno kaj dogaja. Takrat je bilo res vse zelo poceni in kvalitetno. Letos pa bi krenili z avionom, sin si zelo želi leteti. Ne vem točno kje v Budvi je ta vila (4*)in kakšno kvaliteto nudijo. Saj nismo preveč zahtevni, poden pa si tudi nebi želeli. Nič ne vem tudi o sedanji izvenpenzionski ponudbi in cenah. Takrat smo tudi mi hodili na izlete na SV. Štefan in okoliške otoke, ladjica je bila poceni in smo se vozili. Hvala vam za pomoč in še pričakujem, če mi lahko kdo kaj pove prej navedeni ponudbi. LP SOnce sonce51

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

1. mar 2009 14:24

Ojla! Že 2x sva bila v vili Ljubanovič z eno besedo čudovito.Krasna vila,čiste sobe prijazni lastniki in osebje.Zajtrk samopostrežni v vili,večerja v njihovi restavraciji na obali Zeleni gaj,na izbiro 3 meniji,tako,da je za vsakogar nekaj.Sama vila je blizu plaže,tako,da greš samo desno ,čez cesto in skozi en podhod mimo tržnice in si že skoraj na plaži.Lansko leto so nekaj gradili pri tržnici,zdi se mi,da parkirno hišo-aja greš mimo glavne pošte na plažo,če veš kje je.Da ne boš preveč razočarana,ker nas Slovence zamenjujeo z Rusi,saj jih tam dol kar mrgoli,če greš na kakšen izlet imaš ruskega vodiča.Bečiči so povsem ruski,šole imajo že tudi ruske oddelke..... Kar pogumno,nimaškaj zgrešit vila Ljubanovič je super . lp jesen

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. mar 2009 17:08

Sonce, jaz spadam med ziheraše in "better safe than sorry" bi bil lahko moj motto, ampak, a se ti ne zdi, da je treba pri dopustu biti malo manj zadgrnjen in malo bolj odprt. Ker, če bi se človek zanimal za kakšno totalno eksotiko na drugi strani zemeljske krogle, okej, takrat se sprašuje vse živo, kako naj bi tam bilo, ampak Montenegro pa ja ni tako daleč. In itak ste tam že bili in v osnovi imaš idejo, kaj lahko tam pričakuješ in česa ne. In zakaj potrebuješ o nečem, kar ti je že kar malo znano potrdilo, da "je ta tko fajn" od nekih ljudi, ki jih poznaš samo čez nicke? Ker je totalno vseeno, tudi če bi sto ljudi, ki bi jih dobro poznala, reklo, da je tam blazno okej in bi vaše pleme tam bukiralo - še vedno bi se lahko zgodilo, da vi ne bi bili zadovoljni. Saj obstajajo forumi in obstajajo celo ocene turistov, ampak od ene točke naprej se na to ne sme več zanašati. Ko človek planira svoj dopust, ga planira z namenom, da se bo spočil in da se bo koncentriral na pozitivne stvari, če bo pa kaj neugodnega, bo pa to s smehom odmislil. In če gre s tako percepcijo bukirat dopust, potem se vse zloži tako, kot se mora. Najde se zadnja avionska karta, najde se zadnji popust in kar naenkrat dobiš sobo z najboljšim razgledom. Če pa te percepcije ni, potem ti nisti sto priporočil ne pomaga. Potem se vedno zgodijo zamude letal, izgube prtljate in sobe so vedno premajhne in hrana je predraga ali pa zanič. Vendelina jr.

tamala69  

član od: 8.2.2008

sporočila: 124

1. mar 2009 18:01

BRAVO Vendelina. Zadela si bistvo. Popolnoma se strinjam. Če je vse preveč planirano, pa pričakovano, pa je s tem veliko večja tudi možnost, da bomo nezadovoljni. Sonce51, pusti se presenetiti in uspeh dopusta je zagotovljen. tamala69

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

1. mar 2009 19:11

Želela sem samo eno mnenje osebe, ki je v tej vili že bivala,da mi pove kaj in kako. Lahko bi se zgodilo, da je vila čisto nekje in nekaj out. Drugič pa, tudi sama sem zelo blizu turizmu in tudi moji gosti mi povejo, ustno priporočilo največ pove, nismo si misliti, da so vaše kapacitete res take, kot ste jih prikazali na spletni strani. Največ gostov dobim prav iz naslova ustnih priporočil, zato sem se poslužila tudi sama takšnega preverjanja. Velikokrat je kdo pripovedoval, da si je iz slike sodeč rezerviral apartma na plaži nekje na Hrvaškem, potem pa dobil čisto nekaj durgega. In s podobnimi izkušnje so se srečale kolegice, ki so letovale v Sutomoru in še kje. Toliko v pojasnilo, drugače pa sem se vedno vrnila z dopusta zadovoljna, seveda pa sem prej preverila kam in kako. Čudno se mi zdi, da mi vedno ene in iste kolegice oporekajo, pa naj se odločam za shujševalno dieto, stop cigaretom, ali dopustu. Pa veliko dobre volje, saj je jutri nov delovni dan Sonce sonce51

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

1. mar 2009 19:49

SONCE Meni se zdi čisto prv.da iščeš informacije in želiš slišat še izkušnje nekoga,ki je že bil tam.Agencije itak vse predstavijo v najlepši luči,izkušnje ljudi pa so čisto nekaj drugega.Nam je bila Črna gora čisto všeč le hotel je bil slaba izbira.Osebno bi šla v Črno goro v aparma in to brez agencije. chappy

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

2. mar 2009 21:58

V kolikor ima kdo še kakšno izkušnjo, ki bi jo želil deliti z mano, prosim z besedo na dan. Morda bodo informacije še komu dobrodošle. Mi smo se skoraj odločili, sedaj usklajujejo še termin, ker ne moremo kar tako zapustiti hiše in vseh pripadajočih dejavnosti. Upam, da nam bo uspelo uskladiti termin agencije, dopust v službi in domače obveznosti. Pa lep večer vam želim. Sonce sonce51

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti