Sedežna quelle

eta  

član od: 27.3.2008

sporočila: 406

tema odprta - 26. feb 2009 22:09 | ogledi: 1.767 | odgovori: 5

Nameravamo kupiti sedežno in v Quelle katalogu je kar nekaj cenovno ugodnih. Zanima nas, ali ima kdo izkušnje s kakovostjo sedežnih iz njihovega kataloga.

Hvala

eta

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

27. feb 2009 6:44

Moja prijateljica je pred par meseci kupila sedežno pri Quelle in je z njo zelo zadovoljna. Jih je pa zagotovo veliko, zato je težko reči ali bo vaša izbrala O.K. ursula-ce

anajana  

član od: 21.6.2007

sporočila: 142

27. feb 2009 8:51

Mi smo kupili tako sedežno v akciji pri Quelleju, ker je ravno pasala k nam notri, pa je po 3 letih za stran, kljub temu da je večino tega časa prenašala samo 2 odrasla, šele zadnje 3 mesece jo naš otrok že "obdeluje". Povsod se čutijo deske, pa še neverjetno se je zmehčala, tako da mi je bila v nosečnosti muka sedeti ali ležati na njem. Ediina stvar, ki je še kar, je blago, ti pa priporočam, da ne kupiš temnega, ker se čisto vse pozna gor. Lp anajana

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. feb 2009 8:57

Pri oblazinjenem pohištvu - ne glede na to, kakšne znamke je, je treba pogledati, kakšno vzmetenje ima. Oziroma, kaj še ima, poleg vzmetenja (tega je še najmanj). Sedaj postavljajo različne plasti različno trdne in goste pene v različnih smereh. Kvaliteten dobavitelj posreduje za vsak kavč tudi podatke in skico vzmetenja, če skice ni, nakupa ne priporočam (ker bo šlo samo še na slabše). Dobro vzmetenje ima vsaj tri različno trdne in goste pene, postavljene eno na drugo pod različnimi koti, zelo dobre garniture imajo pa štiri različne pene. Skratka, če ima tvoja garnitura vsaj tri različne pene, potem se splača razmišljati o nakupu, v nasprotnem primeru imaš pa situacijo, ki jo opisuje anajana. Vendelina jr.

eta  

član od: 27.3.2008

sporočila: 406

28. feb 2009 20:42

Vsem najlepša hvala za odgovore.Odločili smo se, da poskusimo. Upajmo, da bo v redu.... eta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti