Pomoč-pokvarjen blender

žlička5  

član od: 26.2.2009

sporočila: 18

tema odprta - 26. feb 2009 19:32 | ogledi: 7.820 | odgovori: 5

Živijo!

Ker sem nova in nevem prav dosti o forumih sem se pač obrnila na to stran ker vem da je tukaj veliko gospodinj z izkušnjami.....

Prosila bi Vas če kdo ve ali ima kdo ameriški blender (pred 12-14leti jih je prodajal batagel na sejmu...), problem je namreč tiste krtačke oz. konektorji tako je rekel moj mož...vendra se baje na batagelu ne dobi več delov za te aparate...zelo bi vam bila hvaležna če kdo ve ali ga kdo ima in ga več ne potrebuje (se je pokvarilo kaj drugega...) ali pa ga je že kdo kje popravljal in ve kje...

Za informacije se že vnaprej zahvaljujem......

žlička5

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. feb 2009 20:54

Morda boš kje dobila kakega upokojenega električarja, ki ti bo zadevo razdrl in popravil iz lastnega gušta.....Pa tudi če ga boš, ta mešalec je preživel svojo življenjsko dobo in rezervnih delov za tak artikel ne boš več dobila, ozrioma, če jih boš, bodo ti skupaj s popravilom znašali prilbižno toliko, kot stane nov mešalec in kakorkoli obračaš, bo treba kupiti novega. Vendelina jr.

Nena  

član od: 2.10.2001

sporočila: 98

26. feb 2009 23:31

Žlička5, jaz ti, žal, ne morem pomagati, saj imam enak problem. Ne vem, če gre za enako okvaro, gre pa za blender in moj je na servisu pri Batagelu že 2 leti. Tam čaka, da bodo v popravilo dobili kakšnega, ki se ga ne bo dalo popravit, bi se pa dalo uporabit nekatere druge dele. Pravijo tudi, da iščejo alternativne dobavitelje rezervnih delov. Na mojem se je zdrobila tista črna plastična zadeva na sredini. Pridružujem se tvoji prošnji za informacije oz. rezervni del s kakšnega sicer neuporabnega blenderja. Nena <a class='linki2' href=www.SlikoMat.com">

žlička5  

član od: 26.2.2009

sporočila: 18

27. feb 2009 14:38

Živijo! Vidim da imaste nekatere iste probleme kot jaz....Vendelina jr. ta mešalec dela z mano že 13let in je res zelo kvaliteten....in na tega delam toliko stvari, ki jih ti novi blenderji ne zmorejo pa naj bo še nevem kako dober in drag... na njega delam od frapejev, masa za pecivo, sladoledov, drobljenja, itd. res super zadeva zato bom poskusila narediti vse da ga popravim.... Lep pozdrav! žlička5

VELE  

član od: 29.4.2011

sporočila: 2

29. apr 2011 21:25

Pozdravljene NENA in ŽLIČKA5!!! Upam, da ste še na kulinariki. Namreč tudi meni se je včeraj pokvaril blender pri pripravi domačega jogurta. Točno ta del, ki se vrti (Nena je poslala fotko, zgoraj) je odletu. Ampak danes sem najdla rešitev. Pri nas se firma Batagel očitno več ne ukvarja s temi blenderji. Na enem Nemškem net naslovu sem dobila vse rezervne dele, ampak ne poslujejo s Slovenijo. Poslali smo zahtevek in upam vsaj na odgovor. Ko bomo kaj zvedeli pošljem odgovor. Lp, Vele VELE

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti